clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Gdzie na wakacje?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Amorek23



Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 1

PostWysłany: 25-Paź-2018 13:44:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram się na Chorwację, mam tam wynajęty jacht i będę pływać
_________________
katamaran chorwacja
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Albik



Dołączył: 25 Paź 2018
Posty: 4

PostWysłany: 25-Paź-2018 13:56:49    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w te wakacje byłem na Wyspach Kanaryjskich i polecam każdemu !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna777



Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 352

PostWysłany: 20-Lis-2018 11:26:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W Polsce jest tak wiele ciekawych miejsc, że śmiało można moim zdaniem wybrać się na taką wycieczkę autem. Jeżeli chcecie jechać nad morze to z autopsji polecam Hel - dla mnie jedno z najpiękniejszych miejsc w Polsce. O spanie nie musicie się martwić - bardzo fajne warunki są w obiekcie hotelowym Cassubia: http://www.hotelewam.pl/618-cassubia-hel.html. Myślę, że Wam się spodoba Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dziubek90



Dołączył: 28 Wrz 2018
Posty: 416

PostWysłany: 18-Gru-2018 12:48:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Widzę, że wiele osób tutaj preferuje wyjazdy do jakiś egzotycznych miejsc. Mam pytanie, czy w takie własnie miejsca zabieracie ze sobą na urlop Wasze zwierzaki, np. psy? Jeśli nie, to pod czyją opieką je zostawiacie? Ja w tym roku pierwszy raz skorzystałam z oferty hotelu dla psów, a dokładniej "U Zoopsychologa" pod Warszawą i powiem Wam, że mam bardzo pozytywne wrażenia. Piesek miał tam zapewnione bardzo dobre warunki i świetnie zniósł pobyt, a ja wcale za to dużo nie musiałam zapłacić Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kuba262



Dołączył: 20 Lut 2018
Posty: 34

PostWysłany: 21-Gru-2018 13:33:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybrałem Chorwację i bardzo gorąco wszystkim polecam. Piękne widoki, bardzo zadbany kierunek turystyczny w porównaniu np. do Grecji. Poza tym można wybrać tam różne rodzaje wypoczynku, nie koniecznie typowo wakacyjny hotel. My zdecydowaliśmy się na domki robinson w Chorwacji: https://www.hrvaska.net/pl/robinson/, bo byliśmy większą grupą znajomych i chcieliśmy przeżyć przygodę z naturą. Okazało się to świetnym wyborem, naprawdę polecam każdemu taki wypoczynek blisko natury, niezapomniana przygoda i wspomnienia. Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tadekda



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 04-Sty-2019 03:37:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja za to w te wakacje zamierzam oddać się nieco eksperymentalnej formie spędzania wakacji. Namówiłem znajomych na czarter katamaranu w Chorwacji. Będzie to dla nas ciekawe wyzwanie, jako że dotychczas pływaliśmy głównie na jachtach. Już po pierwszych odwiedzinach na stronie https://morskihoryzont.pl/chorwacja-czarter-katamaranow wiedziałem, że to musi się udać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zebek



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 04-Sty-2019 14:29:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie to malediwy są super destynacją wakacyjną
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sirGrzegorz



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 04-Sty-2019 22:25:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja chciałbym polecieć do Turcji
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Zdzisia22



Dołączył: 04 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: 07-Sty-2019 00:00:53    Temat postu: Wczasy Odpowiedz z cytatem

Ja słyszałam, że w tym roku popularna jest Gruzja. Dlatego postanowiłam sobie, że tym roku robię sobie wyjazd do gruzji! A co sobie będę żałować! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dzennika5



Dołączył: 14 Cze 2017
Posty: 34

PostWysłany: 25-Sty-2019 17:59:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewno coraz więcej osób stawia na samodzielne planowanie wakacji. Ja też to robię. Najgorzej zacząć, później sprawia to wiele przyjemności. W tym roku chce też pójść krok dalej i zaplanować prawdziwą przygodę na morzu ;D Propozycje czarterów jachtów od https://www.globtourist.com mega mnie zainteresowały więc powoli zbieramy załogę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
irinaa1



Dołączył: 08 Lut 2019
Posty: 3

PostWysłany: 08-Lut-2019 14:15:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku niestety już wiem że nie będę miała możliwości urlopu i już szukam jakiegoś ciekawego rozwiązania dla dzieci.. Co sądzicie o obozie jeździeckim http://www.siedliskojanczar.pl/obozy-jezdzieckie.html w Siedlisku Janczar? Wygląda to bardzo fajnie Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Greegory



Dołączył: 11 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: 11-Lut-2019 15:11:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bym bardzo chętnie pojechał na jakiekolwiek wakacje, ale moje ostatnie pieniądze wydałem na zestawy mebli kuchennych, ponieważ przeprowadzałem z rodzinką niewielki remont całego mieszkanka. W sumie bardziej było to odświeżenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
opolekowa



Dołączył: 10 Maj 2018
Posty: 34

PostWysłany: 20-Lut-2019 19:52:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja wybieram takie miejsce, gdzie nuda mi nie grozi. Ostatnio nawet udało mi się odwiedzić Drawsko Pomorskie i obiekt Stary Drahim https://starydrahim.pl/, który słynie z przepysznej kuchni i tak też faktycznie była. Jeździłam na rowerze, pływałam kajakiem i zwiedzałam. Dla mnie to był idealny odpoczynek
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Marso89



Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: 20-Lut-2019 23:49:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W tym roku pewnie polskie góry, choćby na kilka dni, to mnie najbardziej relaksuje.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kasia Salme



Dołączył: 23 Lut 2019
Posty: 1

PostWysłany: 23-Lut-2019 23:18:02    Temat postu: Wakacje Odpowiedz z cytatem

Ja kocham i morze i góry uwielbiam zwiedzać i odkrywać nasze Polskie miasta. Kiedyś nie miała pojęcia, że Polska jest taka piękna. Zawsze wolałam zwiedzać te ciepłe kraje. A tu zmiana o 180 stopni. W najbliższym czasie wybieram się w góry w okresie letnim i planuję pozwiedzać Bielsko-Białą i jej okoliczne góry. Naczytała się o atrakcjach tego miasta i okolic na https://www.bielsko24.eu/atrakcje-miasta-bielsko-biala/. Czy był Ktoś tam z Was na tym terenie obojętnie czy w zimie czy w lecie? Czy wiecie coś więcej jeszcze o ty miejscu co można tam jeszcze fajnego zobaczyć? Która góra zapadła Wam w pamięci?

Ostatnio zmieniony przez Kasia Salme dnia 27-Lut-2019 18:21:28, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 3 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group