clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Pożyczka
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Jurand35



Dołączył: 09 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: 10-Lut-2018 16:46:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Chciałem kupić kotły automatyczne. Na http://www.moderator.com.pl/produkty/dla-domu/kotly-automatyczne-co-biomaster-5-klasa znalazłem bardzo ciekawą oferte. Myśle, że taka pożyczka pomoże mi w zakupie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Melvina



Dołączył: 18 Kwi 2018
Posty: 13

PostWysłany: 19-Kwi-2018 21:57:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

I co wybraliście już swoje firmy pożyczkowe? Ja dalej szukam i sprawdzam opcje w necie. Może akurat ktoś z was słyszał o firmie kredyt123 opinie? Konkretnie to interesuje mnie ich oferta kredytu na 10 tysięcy. Sprawdzałam oprocentowanie na tą opcję i wyszło całkiem przyjemne dla portfela Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Luiziana



Dołączył: 16 Kwi 2018
Posty: 4

PostWysłany: 19-Kwi-2018 23:10:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz pożyczki na taką kwotę, to polecam sprawdzić wszystkie oferty dostępne na rynku. Umożliwi Ci to strona opiniujpożyczke.pl, dzięki której znajdziesz najkorzystniejszą ofertę dla siebie. Sama korzystam z ich pomocy i zawsze odnajduję dobrą pożyczkę Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik9



Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: 25-Kwi-2018 13:37:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze warto przed wzięciem pożyczki poczytać opinie o firmach pożyczkowych żeby nie wkopać się w problemy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 341

PostWysłany: 29-Kwi-2018 23:23:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Świetnym rozwiązaniem jest zaciągnięcie pożyczki prywatnej. Jednym z portali, który to umożliwia jest https://concash.pl/ - widnieje na nim kalkulator, umożliwiający oszacowanie kosztów pożyczki czy wysokości raty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 13-Maj-2018 21:32:14    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda pożyczka niesie ze sobą ryzyko i nie ma według mnie jednej najlepszej pożyczki czy najlepszego rozwiązania. Wiem, że czasem nawet jak skorzystamy z dobrej oferty to mogą pojawić się problemy, bo ja takie przeżyłam. Na szczęście zdecydowałam się w pewnym momencie na rozwiązanie jakim jest kredyt na spłatę zobowiązań. Znalazłam ofertę na stronie https://habzafinanse.com.pl/pozyczka-na-splate-zobowiazan/ i szczerze mogę polecić takie rozwiązanie jeśli i u Was pojawiły by się problemy - czego oczywiście Wam nie życzę
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
pawel1222



Dołączył: 14 Maj 2018
Posty: 1

PostWysłany: 14-Maj-2018 13:48:48    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Osobiście jestem tego zdania, że należy unikać pożyczek. Niestety coraz więcej osób bierze, a potem mają ogromne problemy.
__________
słoneczny brzeg wycieczki
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Blagoj344



Dołączył: 20 Mar 2018
Posty: 102

PostWysłany: 14-Maj-2018 18:40:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Na pewna sa tu osoby zainteresowane tematem kredytow, pozyczek. Chcialbym Wam z mojej strony polecic kalkulator eurobank, bardzo prosty w uzyciu kalkulator kredytowy, dzieki ktoremu mozecie sprawdzic symulacje rat, czasu splacania wybranego kredytu. Bardzo fajna opcja, sam skorzystałem i jestem pod wrazeniem . Polecam serdecznie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna777



Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 352

PostWysłany: 16-Maj-2018 08:15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wzięcie każdej pożyczki wiąże się z dużą odpowiedzialnością. Warto więc trochę się dowiedzieć, poczytać, zanim zdecydujecie się na konkretne rozwiązanie. Mi pomogły artykuły dostępne na stronie http://superfinansowy.pl/. Moim zdaniem warto poczytać i dokształcić się trochę w tym temacie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Dominik9



Dołączył: 14 Mar 2018
Posty: 14

PostWysłany: 18-Maj-2018 17:13:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mogę Wam polecić pożyczkę którą sam niedawno odkryłem: https://sprintpozyczka.pl/
jest mega szybka i wygodna bo nie wymagają nic poza przelewem weryfikacyjnym a decyzje ma się zaraz po zlożeniu wniosku Smile no i przelew ekspresowy na konto Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marco



Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 20

PostWysłany: 23-Cze-2018 13:41:45    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mnie jakoś nie przekonują parabanki bo to wcale nie jest tanio. W banku Raiffeisen można dostać zaje fajną pożyczkę. Jest zaje - bo nieoprocentowana a fajna bo można spłacać przez 2 lata. Rrso wynosi 2,88% więc gołym okiem widać że jest zajefajna.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Karys



Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: 25-Cze-2018 18:13:50    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szybkie pożyczki gotówkowe są bardzo wygodnym i prostym sposobem na otrzymanie niezbędnych pieniędzy. Takie usługi jak kredyt Żary oferują też pożyczki gotówkowe na bardzo niskie raty, dzięki możliwości rozłożenia spłaty nawet na kilkanaście lat.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bella



Dołączył: 25 Cze 2018
Posty: 4

PostWysłany: 25-Cze-2018 19:54:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem szczerze, że ja osobiście jakoś boję się brać tego typu pożyczki.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bermak



Dołączył: 26 Wrz 2017
Posty: 10

PostWysłany: 29-Cze-2018 16:18:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A czy nie lepiej jest sprawdzać każdą z ofert w rankingi chwilówek? Moim zdaniem to ułatwia dużo nasze poszukiwania co do najlepszej pożyczki na rynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AkiTaki



Dołączył: 30 Cze 2018
Posty: 1

PostWysłany: 30-Cze-2018 13:00:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja tam staram się stronić od wszelakich pożyczek. Wydaje mi się, że to szybki sposób, żeby popaść w kłopoty Razz
_________________
Najlepsze konta bankowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następny
Strona 2 z 8

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group