clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Czy warto kupować w sklepach interentowych ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
WolnaFreda



Dołączył: 25 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 26-Lis-2017 00:11:37    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto jest kupować cenowo z dostawą może wyjść tyle samo co w normalnym sklepie ale przy tym przynajmniej zaoszczędzimy czas
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Macug



Dołączył: 16 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 27-Lis-2017 13:40:05    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja robiąc zakupy przez internet, najpierw staram się znaleźć jakieś opinie o sprzedawcy, oraz oferowanych produktach. Jeżeli wszystko jest ok, a opinie są przeważnie pozytywne, to nie boję się złożyć w takim miejscu zamówienia. Z okazji zbliżającego się powoli Sylwestra, postanowiłem ostatnio zamówić przez internet fajerwerki, oraz petardy. Takie rzeczy nabyłem bezpośrednio od producenta, przez stronę jorge.com.pl , którego asortyment posiada niezbędne oznaczenia europejskie. Bardzo ważne jest tu dla mnie bezpieczeństwo i tego typu produktów staram się nie kupować z niepewnych źródeł.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Undine



Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 29-Lis-2017 01:26:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem ludzi jest taki że często nie doliczają kosztów przesyłki a to powinien przecież być taki bazowy standard ^^.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
trepe



Dołączył: 06 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: 07-Gru-2017 12:37:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kupowanie w sklepach internetowych to dobry pomysł ale tylko w wypadku, kiedy mamy sprawdzony sklep. Ja ostatnio kupiłam fajną suknię na http://www.navona.pl/Duze_rozmiary, akurat potrzebowałam na imprezę. Przyznam, że jestem dość puszysta i cieżko mi znaleźć często takie ubrania, ale na tej stronie mają szeroki wybór sukienek XXL.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 28-Gru-2017 22:21:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto Smile Sama mam własny sklep internetowy i ten biznes przynosi mi spory zysk. Oczywiście nie tworzyłam go sama, skupiłam się tylko na pomyśle. Stworzenie sklepu internetowego zleciłam http://specialspace.pl/ i był to strzał w dziesiątkę! Dzięki nim mam naprawdę profesjonalny sklep internetowy, który przyciąga rzeszę klientów! A taki właśnie był plan Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Climbo



Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 21

PostWysłany: 31-Gru-2017 11:28:49    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Jak najbardziej kupuję sporo rzeczy w sieci jednak wybieram miejsca w, których mogę dogadać się co do kuriera ponieważ najwygodniej jest zamawiać mi przesyłki poprzez bliską paczkę- https://bliskapaczka.pl/ . Nie muszę wtedy czekać na kuriera w domu tylko wybieram punkt w, którym moja paczka będzie na mnie czekać.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tarix



Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 157

PostWysłany: 31-Gru-2017 15:34:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zdecydowanie bardziej opłaca się kupować online, niż stacjonarnie. Mój rozświetlacz w płynie Lustre Drops Touche Bronzante Pink Rebel w tagomago kosztuje dobre kilkanaście złotych mniej niż normalnie, a to jest naprawdę spora różnica
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
neszka



Dołączył: 02 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 02-Sty-2018 17:24:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

W internecie sporo fajnych rzeczy można znaleźć ostatnio z oferty http://benmar.com.pl/farby-lakiery.html fajne farby kupilem do malowania pokoju polecam sobie ich oferte przejrzec bo w dobrych cenach i dobrej jakosci te farby Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ARARE



Dołączył: 19 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: 03-Sty-2018 12:00:35    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja bardzo lubię kupować w takich sklepach poniewaz oszczędzam dużo pieniędzy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
birat



Dołączył: 04 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 04-Sty-2018 17:33:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

według mnie nie, wiele towarów które przychodzi okazuje się być uszkodzonych
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
bekar



Dołączył: 05 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 05-Sty-2018 22:02:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie nie, staram się tego unikać bo wiekszość sklepów oszukuje
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 07-Lut-2018 19:39:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto! My z mężem ostatnio otworzyliśmy siłownię i potrzebowaliśmy dużej ilości porządnych mebli- szafek na ubrania, ławeczek, wieszaków itd. Niesamowicie ciężko jest znaleźć takie rzeczy stacjonarnie... A mąż znalazł naprawdę świetne meble na https://sklep.techmark.com.pl/ i od razu je zamówiliśmy. Szybko doszły i wyglądają naprawdę bardzo fajnie, są funkcjonalne i pojemne.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
alem



Dołączył: 13 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: 13-Lut-2018 16:03:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Szukam dobrego komputera, który będzie mi się przydawał zarówno do pracy jak i do rozrywki. Na https://jaki-komputer.pl/co-to-jest-komputer/ czytałem na ten temat, jednak sam nie wiem do końca jaki komputer wybrać. Może ktoś z was będzie mi w stanie coś doradzić?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
sloppy



Dołączył: 14 Lut 2018
Posty: 5

PostWysłany: 14-Lut-2018 14:49:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, ze warto a szczególnie jak są fajne promocje mi sie ostatnio udalo kupic rame dartmoor hornet i na wiosne bede z tego robic rower podobno ta rama bardzo dobra jakosciowo sprawdze, przekonam sie mam nadzieje ze faktycznie tak jest Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Coffee_Lover



Dołączył: 24 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: 24-Lut-2018 15:46:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście, że warto. Potem czasami mogą być problemy z wysyłką paczki, ale na szczęście są kurierzy jak SendFAST i paczuszka dotrze wszędzie Smile Najtańszy międzynarodowy kurier Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 5, 6, 7 ... 21, 22, 23  Następny
Strona 6 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group