clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Porzucony pies - problemy z jedzeniem
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tirab1981



Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 5
Skąd: Albuquerque

PostWysłany: 18-Sty-2017 10:33:36    Temat postu: Porzucony pies - problemy z jedzeniem Odpowiedz z cytatem

Moja siostra 3 dni temu znalazła na przystanku przypiętego psa razy shi tzu. Okazało się, że ktoś podjechał autem i go tam porzucił (masakra ludziska). Przyprowadziła go do mnie i zapytała, czy mogę go przygarnąć na jakiś czas, dopóki nie znajdą jakiegoś nowego właściciela, a że ja się obecnie nudzę (niektórzy wiedzą o co chodzi), to stwierdziła, że mógłbym to zrobić. Niechętnie podszedłem to tej sprawy, bo nigdy psa nie miałem i nie chciałbym temu zrobić jakieś krzywdy, ale jak spojrzał na mnie z 4 razy błagalnym wzrokiem, niczym kot ze shreka big_smile to wymiękłem oczywiście i tak sobie mieszka od 2 dni u mnie. Ale do sedna. Jest to pies już dorosły, wiek około 10 lat, tak stwierdził weterynarz. Szybko się zaaklimatyzował u mnie. Kąpiel, spacery, spanie w miejscu, które mu wskazałem, z niczym nie ma problemu. Jest tylko jeden, a mianowicie, jak mu nałożyłem jedzenie i picie do misek, to podszedł, powąchał, cofnął się, położył, zaczął warczeć i cały się trząsł. Po kilku min uspokoiłem go, ale nadal podchodzi tylko do misek, kładzie się praktycznie nosem przy nich i tylko piszczy. Pomyślałem trochę i zacząłem mu podawać z ręki i bez problemu jadł. Nawet, jak mu kładę zaraz przy misce,to też je z podłogi. I teraz pytanie: ktoś mądry, obeznany w pieskach może stwierdzić, jaka tego jest przyczyna, że za cholerę nie chce jeść z miski?
_________________
http://www.bezpiecznyromans.pl/czytelnia/depilacja-pach-laserem-czy-obszarow-bikini-jest-doskonalym-pomyslem-na-poczatek/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
afro1122



Dołączył: 18 Sty 2017
Posty: 1

PostWysłany: 18-Sty-2017 10:34:27    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój psiak też tak miał na początku, nie mam pojęcia dlaczego ale z czasem mu to przeszło.
_________________
wędki podlodowe jaxon
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lingmulf



Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 32

PostWysłany: 19-Sty-2017 14:37:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwe, że jest nauczony z domu, ze dostaje z ręki. My z naszym pieskiem (również porzucony) mieliśmy inny problem. Nie chciał w ogóle jeść karmy ani gotowanego jedzenia. Byliśmy u znajomych, którzy mają innego pieska, liczac ze przy nim zacznie jeść. No i zaczał! Znajomi karmią swojego czworonoga karmą http://belloandfriends.pl/, a wiec dietą barf. Okazuje sie, że nasz piesek był wcześniej karmiony surowym pożywieniem (mięsem i warzywami). I w tym tkwił problem!
_________________
http://congee.pl/pol_m_PRZYJECIA_WIECZOR-PANIENSKI-I-KAWALERSKI_PRZEBRANIA_STROJE-I-SZARFY-8372.html
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
marco



Dołączył: 17 Cze 2017
Posty: 20

PostWysłany: 26-Sie-2017 13:34:31    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Skoro pies ma awersję do miski to rodzi się pytanie z czego pije? Very Happy Tak czy siak z czasem powinien się przyzwyczaić. Można mu to ułatwić kładąc zwykłą karmę obok, a lepsze kąski do miski. Niech to będzie jakiś smakołyk np snack mobility dog z vetexpert. To są ciasteczka, uwielbiane przez psy, które korzystnie wpływają na stawy. Z czasem pies nawet nie zauważy że je z miski.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wrzaskliwy230



Dołączył: 25 Sie 2017
Posty: 1
Skąd: Elbląg

PostWysłany: 27-Sie-2017 11:37:20    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To tylko potrzeba czasu i to wszystko Smile.
_________________
pas transmisyjny brother
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Drimof24



Dołączył: 28 Sie 2017
Posty: 1

PostWysłany: 28-Sie-2017 09:01:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dokładnie, musi przejść mu trauma.

___________________________
www.ubezpieczeniaonline.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
BONsai



Dołączył: 21 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: 21-Lut-2018 12:14:40    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mój pupilek ostatnio też ma problemy z jedzeniem. Nie mam pojęcia co to może być, dlatego chyba to najwyższy czas, żeby udać się do https://www.weterynarzmyslowice.pl. Bez pomocy fachowca się nie obejdzie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
PresidentOfJU



Dołączył: 22 Lut 2018
Posty: 1

PostWysłany: 22-Lut-2018 13:02:03    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zawsze, gdy mój piesek ma problem ze zdrowie, zapisuję go do http://www.przychodniaprzystan.pl. Parę razy już tam byliśmy i jestem bardzo zadowolony z ich pomocy. Piesek za każdym razem wracał szybko do zdrowia Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ideNaBar



Dołączył: 18 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: 19-Mar-2018 15:45:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Wiesz co, kup mu po prostu porządną karmę, to wtedy nie powinien mieć już żadnych problemów z jedzeniem. Na stronie https://www.naszezoo.pl/pl/c/Royal-Canin/84 możesz znaleźć najlepszą karmę w bardzo dobrej i przystępnej cenie, to się po prostu opłaca.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bortlik



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 4

PostWysłany: 19-Mar-2018 20:16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Najlepiej zostawić jedzonko w miseczce i się oddalić, taki piesek jest wystraszony i trochę to potrwa zanim zacznie normalnie jeść
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
magda11



Dołączył: 19 Mar 2018
Posty: 3

PostWysłany: 19-Mar-2018 21:15:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście wkładanie do miski najlepszych przysmaków może pomóc, trochę cierpliwości i z czasem piesek powinien się oswoić z miską Smile
_________________
Witam, polecam bezglutenowe chleby
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jormungandr



Dołączył: 23 Sty 2018
Posty: 12

PostWysłany: 20-Mar-2018 13:17:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Zmiana miski też może pomóc. Miałem jakiś czas temu psa, któremu nałożyłem do jednej miski to nie chciał jeść, zmieniłem miskę na inną, plastikową (poprzednią była metalowa) to od razu zaczął wsuwać.
_________________
lutownica gazowa
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 22-Mar-2018 23:24:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Problem z jedzeniem u takiego porzuconego psiaka na pewno będzie oznaczał jakąś chorobę... Polecam Wam przeczytać artykuł na stronie http://zoovit.pl/choroby-psow/kaszel-u-psa-przyczyny-leczenie-kaszel-sercowy-u-psa/zna_cmkv ,w naszym przypadku Bruno właśnie przez to nie jadł i zachowywał się bardzo dziwnie. Na szczęście zastosowaliśmy się do porad weterynarza oraz tych ze strony i wszystko po jakimś czasie wróciło do normy ! Polecam przeczytac, bo to może akurat będzie własnie ta choroba
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ewwka



Dołączył: 05 Lip 2018
Posty: 4

PostWysłany: 07-Lip-2018 19:28:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Myślę że warto przebadać takiego psa, czy nie ma jakichś pasożytów układu pokarmowego. Ja mam na taką ewentualność dla psa tabletki drontal https://www.naszezoo.pl/pl/p/Bayer-Drontal-Plus-Flavour-dla-psow-2-tabletki/5797 które zwalczają między innymi nicienie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
AresRED



Dołączył: 17 Kwi 2018
Posty: 145

PostWysłany: 09-Lip-2018 15:56:00    Temat postu: REE Odpowiedz z cytatem

Też tak myślę. Zdrowie psa jest najważniejsze!
___________________
Stosunki Międzynarodowe
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3  Następny
Strona 1 z 3

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group