clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Reklama firmy
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
warell



Dołączył: 05 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 05-Lis-2017 19:04:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Faktycznie fajny pomysł z tymi smyczami i długopisami.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
UteUte



Dołączył: 09 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 10-Lis-2017 15:16:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Serio tak uważasz...? Smycze i długopisy były dobrym gadżetem reklamowym... Były, nie są. Dzisiaj największą moc mają linki pozycjonerskie, czyli innymi słowy wszystko co związane z katalogowaniem i pozycjonowaniem stron internetowych. Myślę, że bez tego nawet nie ma co myśleć o zakładaniu biznesów typu sklepy internetowe itp Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
agathe89



Dołączył: 27 Cze 2017
Posty: 106

PostWysłany: 19-Lis-2017 13:12:38    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Popieram gadżety reklamowe, ale jakieś porządniejsze i bardziej przydatne niż smycze. U nas na przykład są takie pokrowce od http://www.izisport.pl/ - można je spersonalizować, dodać jakiś nadruk albo hasło reklamowe.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
SwampWitch



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 1

PostWysłany: 24-Lis-2017 05:24:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Różne gadżety reklamowe są także fajną reklamą dla firmy. Może niekoniecznie trzeba na nich opierać strategię marketingową, ale można zadbać o taki fajny dodatek. Widziałam bardzo fajne pendrivy
_________________
http://warszawapozycjonowanie.pl/pomoc-drogowa-zgorzelec-laweta-niemcy/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rekol



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 24-Lis-2017 22:19:33    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

cześć, wiecie może czy jakaś agencja robi darmowe reklamy?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Teksas



Dołączył: 28 Lis 2017
Posty: 4

PostWysłany: 28-Lis-2017 11:16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Aby odnieść sukces na rynku, każda firma potrzebuje dobrej i wiarygodnej reklamy. Warto zwrócić tu uwagę na takie zagadnienie jak kreowanie wizerunku firmy. Duże firmy, oraz korporacje często korzystają z różnych strategii public relations, by nawiązywać i utrzymywać stałe kontakty z klientami. Odpowiednia strategia pr przyczynia się do budowania zdrowych relacji z klientami, oraz najbliższym otoczeniem branżowym. Pozytywne opinie o firmie mają duży wpływ na zwiększenie sprzedaży.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mulinka



Dołączył: 29 Maj 2017
Posty: 83

PostWysłany: 02-Gru-2017 20:22:12    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Absolutnie się z tym zgadzam! Każda firma potrzebuje dobrej reklamy żeby zaistnieć na rynku. Najwięcej wiedzy na ten temat ma Marek Żołędziowski prezes Group One. Współpracuje i wypromował wiele firm znanych nam teraz jako największe i najlepsze na rynku.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
adur



Dołączył: 14 Gru 2017
Posty: 4

PostWysłany: 14-Gru-2017 23:18:23    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Reklama internetowa to najlepsza rzeczy jeżeli chodzi o marketing. Polecam korzystać z katalogów takich jak http://najlepsze-strony.pro/, do tego pozycjonowanie i można osiągnąć naprawdę niezłe wyniki. Mój znajomy ma firmę i przez to, że zaczął się reklamować w internecie zyskał sobie grono klientów
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
aledr33



Dołączył: 17 Gru 2017
Posty: 1

PostWysłany: 17-Gru-2017 13:29:09    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

a ta reklama jest dobra

______________________
leasing na kilometry
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Agusiek55



Dołączył: 27 Maj 2017
Posty: 47

PostWysłany: 23-Gru-2017 19:09:24    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mysleliscie kiedys o profesjonalnym spocie i reklamie w telewizji? Mysle ze to moze odniesc sukces Smile Poczytajcie sobie o tego typu reklamach dla biznesu na https://www.filmowa.pl/blog/scenariusz-scenopis-nagrany-material-staja-sie-filmem-postprodukcja/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bliker



Dołączył: 08 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 08-Sty-2018 11:24:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Każda promocja powinna mieć dla firmy duże znaczenie szczególnie jeżeli dana firma działa w branży o dużej konkurencji. Nasza firma inwestuje np. w opakowania Premium dla produktów, które pomagają nam w pewnym stopniu wyróżnić się na tle konkurencji. Takie opakowania produkowane są przy użyciu nowoczesnej technologii jaką jest druk uv. Pozwala on m.in. na zrealizowanie złożonych projektów i dodania do opakowań różnych uszlachetnień, podwyższających ich wartość estetyczną.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
claudia31



Dołączył: 27 Maj 2016
Posty: 652

PostWysłany: 29-Sty-2018 20:06:25    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulotki są okej, ale jak zaczynasz swój biznes to dobrze pomyśleć o jakiejś bardziej rzucającej się w oczy reklamie. Nie oszukujmy się- ulotki często trafiają do kosza :/ A jak postawisz na przykład tablicę reklamową, no to będzie ona stała tam cały czas i każdy będzie ją widział, więc zapadnie mu ona w pamięćSmile Ja postawiłam na szyld reklamowy z http://warmax.org.pl/pl/produkty/szyldy-tablice-reklamowe/ i jestem bardzo zadowolona! To naprawdę niedroga forma reklamy, no a jaka skuteczna!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Bagiet



Dołączył: 19 Sty 2018
Posty: 4

PostWysłany: 30-Sty-2018 16:16:57    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem ulotki nadal są najlepszą formą reklamy firmy Smile Dlatego aktualnie szukam w sieci jakiejś drukarni itp. które mają najlepsza ofertę na wykonanie ulotek i jak na razie znalazłem to - https://stempleks.pl/cennik/ulotki - może ktoś z was miał okazję już z nimi współpracować? Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
olkaaa2



Dołączył: 30 Sty 2018
Posty: 1

PostWysłany: 30-Sty-2018 21:32:46    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pozycjonowanie to najlepsza forma reklamy. Oczywiście Adwords też jest ok ale fb jakoś do mnie nie przemawia.
_________________
www.warszawaiudanakonferencja.blox.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
halaska



Dołączył: 04 Lut 2018
Posty: 4

PostWysłany: 18-Lut-2018 11:51:30    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja, jako klient i usługobiorca baardzo nie lubię reklamy w formie ulotki. Nic tylko zaśmiecają. Dużo bardziej wolę, kiedy firma daje mi coś, z czego mogę w jakikolwiek sposób skorzystać. Ostatnio na przykład dostałam w sklepie z kosmetykami pendrive w prezencie za zakupy powyżej 100 zł Smile Chyba nawet wiem skąd zamawiali- http://pendrivy-reklamowe.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5 ... 9, 10, 11  Następny
Strona 4 z 11

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group