clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Aranżacja wnętrza domu
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
gasTrom21



Dołączył: 28 Gru 2018
Posty: 5

PostWysłany: 28-Gru-2018 13:26:59    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mam dokładnie to samo zdanie co mój poprzednik. Nic dodać oraz nic ująć.
_________________
Im się jest szczęśliwszym, tym mniej uwagi poświęca się własnemu szczęściu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ede343



Dołączył: 24 Lis 2017
Posty: 344

PostWysłany: 28-Gru-2018 15:58:29    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jeżeli szukacie mieszkania w Gdańsku to polecam https://riverfront.pl/ - bardzo dobra oferta.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
roszpunka



Dołączył: 05 Cze 2018
Posty: 327

PostWysłany: 02-Sty-2019 12:40:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja przed remontowanie swojego domu przeglądałam w sieci różnych inspiracji i przypadkiem odkryłam coś naprawdę oryginalnego https://www.domlazienkaplytki.pl/cisa/liberty . Są to płytki, które mogą stanowić niesamowitą dekorację każdego wnętrza. Dzięki nim można unikalnie zaaranżować swoje pomieszczenia.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Nerusia8



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 05-Sty-2019 00:16:18    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Mi w aranżacji domu bardzo pomogły produkty z https://zasmakujradosci.pl/ Very Happy Kupiłam tam większość ozdób, dekoracji i wyposażenia kuchennego. Dzięki temu wszystko przyszło do mnie z jednego sklepu a ja kupiłam wszystkie potrzebne mi rzeczy Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
boc



Dołączył: 05 Sty 2019
Posty: 3

PostWysłany: 05-Sty-2019 20:24:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Niezwykle przydatne informacje Smile Dzięki wielkie, na pewno z nich skorzystam.
_________________
Rzeczywistym staję się to, co człowiek chce, by rzeczywistym było.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
dagwojt82



Dołączył: 06 Sty 2019
Posty: 4

PostWysłany: 06-Sty-2019 21:47:53    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja kiedyś próbowałam sama ale się poddałam i wynajęłam fachowca.
_________________
Rozlicz swój PIT na https://skarboweurzedy.pl lub https://urzadskarbowy.com.pl, zobacz ciekawy blog medyczny Medlabo.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
doria



Dołączył: 27 Cze 2018
Posty: 29

PostWysłany: 09-Sty-2019 12:06:16    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Za fachowca sporo trzeba zapłacić. A poza tym nie wyobrażam sobie, żeby pokój naszego nastolatka urządzał ktoś inny niż on. Jemu nigdy nie można dogodzić. Sam zdecydował, że będzie u niego tylko biurko, łóżko i taka https://www.promarkmeble24.pl/category/mebloscianki-mlodziezowe meblościanka.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
anna777



Dołączył: 15 Maj 2018
Posty: 352

PostWysłany: 26-Sty-2019 11:40:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Sama wykańczałam jedno mieszkanie i teraz uważam, że to był błąd. Dużo lepszą opcją jest zatrudnienie projektanta. Przynajmniej będziemy mieć wszystko z głowy. Polecam zainteresować się takim miejscem jak biuro architektoniczne Poznań palladium.com.pl. Mają dużo ciekawych projektów w swoim portfolio.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
ilonaimm



Dołączył: 28 Sty 2019
Posty: 5

PostWysłany: 28-Sty-2019 14:59:10    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dzięki wielkie za sprawdzone porady i informacje w tym zakresie. Myślę, że z całą pewnością będą one dla mnie przydatne.
_________________
Człowiek – dla celów wyższych – gotów jest wzbudzić w sobie najniższe instynkty.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jan0m



Dołączył: 15 Gru 2017
Posty: 6
Skąd: Zamość

PostWysłany: 02-Lut-2019 23:33:36    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Pracuje w Firmie www.vosa.pl , jeżeli potrzebujecie aranżacji to dzwońcie, również pomogę głównie w Katowicach, Zabrzu i Gliwicach. Aranżacje mogę przesłać na maila, jeżeli ktoś napisze na prywatnej wiadomości.
_________________
Moje słowa traciły swoją moc i niczym krople deszczu przyklejone do szyby powoli rozstawały się z rzeczywistością.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tyson90



Dołączył: 05 Lut 2019
Posty: 2

PostWysłany: 05-Lut-2019 16:37:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ktoś pisał wcześniej, że ma problem z gładzią na ścianach, znam doskonale ten ból. Mieszkam w bloku i tutaj samodzielne położenie gładzi to istna syzyfowa praca. W jednym miejscu podrównasz, to w drugim jest zagłębienie. Ściany jak blacha falista, górki i doliny. Dałem sobie spokój z gładzią i zleciłem zrobienie tapety natryskowej, znacznie lepiej to wygląda, nierówności, nawet jeśli gdzieniegdzie dalej są, to ich nie widać. Jest to trwalsze i bardziej wytrzymałe np. na uderzenia czy otarcia (chociażby przy wnoszeniu mebli czy nawet na uderzenie końcem miotły - gładź potrafi się wyszczerbić. Polecam zajrzeć sobie tutaj jak ktoś chce zobaczyć profesjonalne realizacje z użyciem tapety natryskowej. Bardzo fajna rzecz, pozwala oszczędzić sporo czasu i nerwów Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
rybitwa



Dołączył: 03 Sty 2019
Posty: 67

PostWysłany: 13-Lut-2019 11:43:44    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Możliwości jest bardzo wiele więc moim zdaniem najlepiej po prostu odwiedzić dobrze wyposażony sklep internetowy, w którym zakupicie najróżniejsze akcesoria do domu. Zachęcam do wizyty na stronie https://mirapolnext.pl/. To jeden z moich ulubionych sklepów internetowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
mczay



Dołączył: 29 Kwi 2018
Posty: 341

PostWysłany: 13-Lut-2019 19:12:41    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja aranżując swój dom nie mogłem znaleźć pomysłu ale znajoma podesłala mi stronę sklepu internetowego https://www.gama-sklep.com.pl/ i dopiero jak pooglądałem meble to udało mi się coś ułożyć. Powiem wam że ich meble są solidne i cieszę się że właśnie tam zamówiłem.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Tomanek_Ra



Dołączył: 14 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: 15-Lut-2019 17:10:01    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ja od jakiegoś czasu szukam odpowiedniej komody do salonu. Powiem Wam, że w internecie jest tak wiele, różnych rodzajów do wyboru, że naprawdę ciężko jest się na coś zdecydować. Chyba muszę poprosić moją siostrę o pomoc w wyborze Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
modra



Dołączył: 20 Lut 2019
Posty: 4

PostWysłany: 21-Lut-2019 11:30:54    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Projektanci są potrzebni - odwalają robotę, do której ja bym się nawet nie zabierała :p Dzięki temu wiem jak powinno wyglądać moje mieszkanie.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 18, 19, 20  Następny
Strona 8 z 20

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group