clubbing, muzyka klubowa Imprezy Kluby DJ"" Galeria, fotki Forum muzyczne Katalog stron
 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 


Czy warto kupować w sklepach interentowych ?
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtow



Dołączył: 20 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: 20-Cze-2017 12:56:00    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Odpowiem, że warto. Często w sklepach internetowych mogę liczyć na niskie ceny produktów, oraz dodatkowe rabaty, czy promocje. W internecie kupuję w zasadzie wszystko - od odzieży po artykuły biurowe. Ostatnio składałem w sklepie internetowym większe zamówienie na bindownicę do biura - https://segato.pl/bindowanie oraz niszczarkę dokumentów. Takie urządzenia bardzo przydają się w codziennej pracy w biurze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Kowaliq



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: 25-Cze-2017 13:29:39    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto jest kupować w sklepach internetowych. Często wybieram zakupy online również z uwagi na większą dyskrecję. Ostatnio np. odważyłem się kupić feromony. Na stronie sklepu erotycznego SECRETIVE www.secretive.pl/blog/25_Wszystko-o-feromonach-w-jednym-miejscu---FAQ.html znalazłem informację, że takie zapachy pomagają podnieść pewność siebie w wielu sytuacjach dotyczących kontaktów towarzyskich, czy zawodowych.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
niurkas



Dołączył: 25 Cze 2017
Posty: 4

PostWysłany: 25-Cze-2017 18:31:13    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

oczywiście, że warto, jestem już na takim etapie rozwoju, że kupuję tylko w sklepach internetowych, nawet jedzenie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Climbo



Dołączył: 27 Lut 2017
Posty: 21

PostWysłany: 01-Lip-2017 18:07:22    Temat postu: ... Odpowiedz z cytatem

Razem z partnerką mamy w sieci swój ulubiony sklep z bielizną kinga.com. Ona po prostu ta bieliznę uwielbia a ja uwielbiam ją w niej oglądać Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
gemini



Dołączył: 09 Maj 2017
Posty: 9

PostWysłany: 02-Lip-2017 10:06:22    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jak dla mnie jest to bardziej opłacalne, niż chodzenie po sklepach, tracenie czasu i pieniędzy - w sklepach stacjonarnych jest o wiele drożej.

gotowe spółki na sprzedaż
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
kipuj



Dołączył: 12 Maj 2017
Posty: 9

PostWysłany: 03-Lip-2017 15:27:15    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Powiem Wam że ja ostatnio nawet meble kupowałem przez neta, https://meblosfera24.pl/19-narozniki - stąd Smile I super wyszło, bo wielka oszczędność czasu.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
patrykiewicz



Dołączył: 03 Lip 2017
Posty: 1

PostWysłany: 03-Lip-2017 16:03:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Oczywiście że warto jest kupować cenowo z dostawą może wyjść tyle samo co w normalnym sklepie ale przy tym przynajmniej zaoszczędzimy czas oraz koszta paliwa, a teraz co raz bardziej rozwija się taka sprzedaż.
_________________
foremki do pierników - dlasmaku.com.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Płotka



Dołączył: 05 Lip 2017
Posty: 3

PostWysłany: 05-Lip-2017 11:57:17    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Z ubraniami może być trudno ale rzeczy takie jak kosmetyki czy jakies inne przedmioty warto Exclamation
_________________
http://www.burnbooster.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora
PysznyChlebuś



Dołączył: 04 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: 06-Lip-2017 03:15:07    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Uważam, że warto. Oszczędza to nam łażenia po sklepach i szukania towaru. Nie polecam jednak kupowania ubrań, bo ciężko trafić z rozmiarem, a ubranie i tak wygląda inaczej niż na zdjęciu Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Slavoj



Dołączył: 06 Lip 2017
Posty: 4

PostWysłany: 07-Lip-2017 03:21:28    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, oj warto. Bardzo łatwo jest w wyszukiwarkach znaleźć przedmioty. A jak wiadomo czas to pieniądz Very Happy Więc nawet mi tej przesyłki nie żal Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
zevior



Dołączył: 11 Lip 2017
Posty: 6

PostWysłany: 11-Lip-2017 11:20:47    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że warto bo w internecie można znaleźć wszystko tylko czasem trzeba się nasiedzieć. Ja poszukuję właśnie stoły i krzesła do restauracji ktoś może zna jakiś sprawdzony sklep z takimi rzeczami?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
shastickea



Dołączył: 29 Cze 2017
Posty: 5

PostWysłany: 11-Lip-2017 21:23:51    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Warto, warto. Dużo łatwiej jest znaleźć coś co Cię interesuje i jeszcze łatwiej jest trafić na dobrą cenę. Jedyne czego nie kupuję przez Internet to artykuły spożywcze, bo te zawsze wolę jednak wybrać własnoręcznie Razz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
jaques



Dołączył: 13 Lip 2017
Posty: 8

PostWysłany: 13-Lip-2017 11:30:56    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Jasne, że tak bo po pierwsze jest to wygodne a po drugie bardzo latwo mozna porownac ceny miedzy sklepami. W ten sposob kupilem mojej kobiecie 2 komplety odziezy sportowej do biegania z https://second-you.com/pl/ na lato i jesien mam nadzieje, ze bedzie zadowolona Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
lingmulf



Dołączył: 05 Lip 2015
Posty: 32

PostWysłany: 22-Lip-2017 00:17:55    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Są rzeczy, które zamawiam w sieci i te, ktore kupuję stacjonarnie, jak meble (lubię je wcześniej obejrzeć). Ostatnio odkryłem bardzo przydatny sklep internetowy z odzieżą roboczą - http://roboczo.eu/. Zamówiłem tam kombinezon i kurtkę. Nie spodziewałem się, że będą tak dobrze wykonane!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
tarix



Dołączył: 23 Sty 2016
Posty: 157

PostWysłany: 22-Lip-2017 15:03:26    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Dla mnie zakupy przez internet są dużo bardziej opłacalne niż te stacjonarne. Wiem, że niektórzy mają obawy o kwoty ze względu na dodatkowe koszty przesyłki. Ale są przecież organizowane takie akcje jak https://tagomago.pl/czytaj/974/dzien-darmowej-dostawy , poza tym często są progi kwotowe, po przekroczeniu których dostawa jest darmowa. Warto w ten sposób właśnie sobie zakupy organizować, a uda się naprawdę wiele zaoszczędzić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum clubbing.slask.pl Strona Główna -> bla bla bla bla Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, ... 21, 22, 23  Następny
Strona 2 z 23

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, Saturday - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, Friday - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, Friday - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, Friday - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, Friday - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno



statystyki www stat.pl

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa serwisu
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.



Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group