Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

24-09-2005, sobota

Pan De Rossa Fashion Tour

Pan de Rossa The Beach Club, Katowice
DJs:
Gilless Irep [Banana Caffe Paris]
Frozze [Prozak/Kraków]
Bilet:
free + selekcja
Start: 20:00

www.barakademia.com.pl www.fantomas.com.pl

Gilless Irep

Już od 11 lat w djskim światku Paryża i okolic funkcjonuje dj Gilles znany także, poprzez współpracę ze swoim przyjacielem Gregoirem jako G&G. Stał za deckami w wielu wyśmienitych klubach, które znane są nie tylo w samej Francji ale także poza jej granicami. Do takich miejsc z pewnością można zaliczyć słynne Les Baines Douches, Nirvana Lounge, Banana Caffe, L’ Etoile na Polach Elizejskich czy Les Casbah. Współpracował z czołówka francuskich dj’s takich jak G ROM, FREDDY i producentów - tu warto wymienić - PHILIPPE B, SAMY K, (House Trade, North Records - producent współpracujący z A. CLAMARAN’EM, C. MONET’EM czy M. SOLVEIG’EM), FEX (Serial Records), THIERRY S. Ostanio uczestniczył w projekcie z saksofonistą samego Laurenta Wolf’a (Cyber Records). Muzyka, która proponuje to szeroki przekrój wyśmienitych brzmień house’owych – od leniwych i nostaligcznych deepów po energetyczne tribale i tech house. Gdzieś po środku zostają brzmienia disco, vocali funky house’u. Wyjątkowo rzadko u Gilles’a można usłyszeć brzmienia typowego french house. Warto podkreślić że tak zwana «selecta » Gilles’a jest wyjątkowo staranna i wyszukana. Procentuje tu doświadczenie jakie zdobył on pracują przez 2 lata w jednym ze znanych paryskich sklepów z płytami.
Warto podkreślić, że oprócz pojedyńczych projektów G&G byli i są rezydentami wielu paryskich «miejscówek». Ponadto grali na wielu pokazach mody czy na telewizyjnych show. Sam Gilles brał udział we francuskiej trasie promującej pierwszą klubową « składnkę » wyżej wspomnianej Banana Caffe.
G&G już gościli w Polsce odwiedzając Kraków (Roentgen, Grey House Festival) i Zakopane (Ampstrong). Ich występy spotkały się z entuzjastycznym przyjęciem publiczności.

Latem 2004 Gilles na zaproszenie dj’a Lukasa Frozz’ego brał także udział w letniej trasie promującej brzmienia house’owe na plażach polskiego wybrzeża (Heineken Green Zone), gdzie zgromadził podczas swoich 4 występów kilka tysięcy osób.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_