Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

09-09-2005, piątek

Electro Night

Cosmo, Katowice
DJs:
Luke A. [breaks.pl/Gliwice]
Nail [Siemianowice Śląskie]
Simon [MOS/Gliwice]
Siasia [KO.Booking/Ego]
Bilet:
5zł; po 22:30 8zł
Start: 21:30

Luke A
Swoją przygodę z graniem rozpoczął w 2002 roku. Zaczynał od bardzo popularnych w tamtym okresie funky, vocal i french house. Był współzałożycielem kolektywu "Fresh&Juicy", pod którego nazwą organizował cykliczne imprezy w bardzo popularnym w tym czasie w Gliwicach "klubie 77". Rok 2004 zaowocował współpracą z gliwicką agencją muzyczną Mine Of Sound (Mos). Od lutego 2005r gra pod szyldem "breaks.pl", jest to Polski serwis traktujący o muzyce "breakbeat". Jego gusta muzyczne aktualnie oscylują wokół gatunku muzyki jakim jest "breakz". Obecnie kładzie nacisk na ten właśnie rodzaj muzyki, nie zapominając jednak o innych fascynujących go stylach muzycznych, w tym o szeroko pojętej muzyce house czy electro. Grywa w wielu śląskich (i nie tylko) klubach. Na swoim koncie ma również kilka plenerowych imprez m.in. w "Buku". Dj'e z którymi miał okazje grać to m.in : Simon, Crispy, Ken-G, gregoryGRENDYsa, N.Reggie, Chriss Jaxx, Endr:u, Flexible, Solo, Racket, Bartoss, Gatekeep, Discox, Mishka, Baqn, Sagrado, Moondeck, Sibi, Big eL, Soul T, Look.s, Trecorr.

Nail
DJ Nail, czyli Karol Gwóźdź, urodził się 2 kwietnia 1987 r. w Katowicach, ale od urodzenia mieszka w Siemianowicach Śląskich. Muzyką elektroniczną interesował się od dzieciństwa. DJ'em jest od 17 roku życia. Styl jaki prezentuje w setach to czyste electro, z dodatkiem różnych odmian tego nurtu (electro-tech, electropop).
Zajmuje się także produkcją muzyki elektronicznej, a swoje pierwsze utwory nagrywał już w 1998 roku. Zazwyczaj jest to electro (DJ Nail), ale tworzy też hard techno (Kuklok) oraz ambient (Bytkowianin).
Interesuje się także piłką nożną, kulturą górnośląską, a wolny czas najchętniej spędza w towarzystwie przyjaciół.

Simon
Pierwszy jego kontakt z publicznością miał miejsce na początku 2003r. w klubie 77 w Gliwicach. Tam też można było go usłyszeć na comiesięcznych imprezach, organizowanych przez kolektyw "Fresh&Juicy", do którego on sam należał. Początkowo jego zainteresowania muzyczne miały szerszy charakter i skupiały bardzo różnorodne style muzyki house. Dzisiaj też nie ogranicza się do jednego konkretnego gatunku, jednakże to brzmienia electro najbardziej dominują w prezentowanych przez niego setach. Grał w wielu mniej lub bardziej znanych klubach na Śląsku. W swoim dorobku ma także kilka imprez plenerowych. Od 2004r. gra dla agencji muzycznej "Mine Of Sound".
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_