Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

23-07-2005, sobota

Electronic Therapy 2nd

Electric Cafe, Jaworzno
DJs:
Pawel Blot [Creme Organization]
105L [Audioport/Mekkatech]
Optik [Mekkatech]
Miki En [Extreme-Tech]

Bilet:
7zł
Start: 21:30

Pawel Blot
Urodzony w Polsce znalazł swoją drogę życia pod wpływem tajemniczego profesora Kleksa (ang. blot = kleks). Od samego początku kierował się w stronę "zrobociałych" stylów muzycznych takich jak electro czy italo disco. Swoje zainteresowania przede wszystkim zawdzięcza silnemu wpływowi legendarnej grupy Kraftwerk, również odkrycie kompilacji "mixed up in the Hague" I-F'a było milowym krokiem na drodze rozwoju gustu muzycznego naszego bohatera. Jak nie trudno się domyśleć jego spełnieniem okazało się łączenie swych fascynacji takich jak: stare disco, chicago house oraz holenderskie electro w sety na imprezach organizowanych przez Bunker Team oraz Creme Organization. Dziś kontunuuje swoją pasje rozgrzewając parkiety na imprezach z muzyką elektroniczną w Holandii oraz pracuje nad ożywieniem praktycznie nieistniejącej sceny electro w Polsce. Przykładem jego starań może być, np. Creme Organization Showcase na festiwalu FeMEV w Płocku.
Pawel_Blot
Creme_Organization

105L
Współzałożyciel kolektywów mekkatech i audioport.

Niegdyś mocno zakorzeniony w muzyce punk i dub-reggae, obecnie odnajduje się w muzyce elektronicznej, którą uważa za kontynuację swoich buntowniczych początków. Podczas setów stara się prezentować muzykę o dużej dawce emocji, łącząc techno z house i elektro. Nie zapomina przy tym o jamajskiej wibracji i punkowej zadziorności.

Usłyszeć go można było w wielu klubach na terenie całej Polski, występował również u boku takich artystów jak: Scion, Pete aka Substance, Rene aka Vainqueur (Berlin - Basic Channel, Chain Reaction, Tresor), Safety Scissors (San Francisco - Plug Research, Force Tracks), Chris Korda (Boston - Gigolo), Patrick Pulsinger (Wiedeń - Cheap), Jacek Sienkiewicz (Recognition, Cocoon)...
Audioport

Optik
DJ od 1999 r., jeden z założycieli Mekkatech Soundsystem.

Jego fascynacja muzyką elektroniczną zaczęła się w wieku wczesnopodstawówkowym, od rzadkich okazów polskiej elektroniki przełomu lat 80. i 90.: Marka Bilińskiego, Kombi, telewizyjnych perełek w rodzaju tematów z "Sondy" i "Przybyszów z Matplanety", później - Wieloryba, produktów demosceny oraz gigantów syntezatorowej muzyki (J.M. Jarre'a, Tangerine Dream). Z czasem, po krótkim "epizodzie" z hip-hopem i hardcorem, żywo zainteresował się rosnącą sceną minimal techno i tech-house, by po kilku latach stanąć za gramofonami. Stopniowo, pod wpływem własnych muzycznych poszukiwań oraz "rewolucyjnego" klimatu, jaki zapanował w Mekkatech, kierował się w stronę brzmień odleglejszych klubowej stylistyce - muzyki z pogranicza click-elektroniki, dubu, electro, minimal house'u, basic channelowego dub techno i ekstremy z brighton.

W swoich setach stara się łączyć eksperyment, oryginalność i dubową przestrzeń z energią, czyli tym, co najlepsze w muzyce tanecznej.

Poza muzyką zajmuje się sztukami wizualnymi: web designem i komputerową ilustracją.
Mekkatech

Miki En
Członek grupy Extreme-Tech. Nie znosi muzycznej nudy, więc cały czas poszukuje nowych brzmień w tanecznej elektronice. Style, które obecnie gra to microhouse, click techno, electro-tech, minimal techhouse. Jego sety ukierunkowane są w strone minimalnych, przestrzennych i głębokich brzmień takich wytworni jak: Shitkatapult, Revolver, Playhouse oraz bardziej eksperymentalnych: Karat, Perlon. Można go było usłyszeć w większości śląskich klubów i nie tylko. Obecnie zajmuje się organizacją imprez, aby zainteresować, nową, jak dotąd rzadko spotykaną na polskich parkietach, muzyką.
Extreme-Tech
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_