Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-06-2005, sobota

Pure Underground Pre Party / Acid Kwaśny

Cosmo, Katowice
DJs:
Gizzelee [The Vinyl Vixens/Suf Collective/Wielka Brytania]
Clodagh [The Vunyl Vixens/www.djclodagh.com/Wielka Brytania]
Berio 303 [Suf/Wielka Brytania]
Pisar [Hard Party]
B 2 B - Bartech [Absurd Squad] -
Fukktry [Absurd Squad]
Bilet:
12zł; po 22:30 15zł
Start: 21:00

Clodagh [The Vinyl Vixens/www.djclodagh.com/Wielka Brytania]


Gdy w 1999 przeprowadziła się do Londynu odkryła klubowa scenę. Wszystko dzięki swojej siostrze, która zabrała ją na kilka imprez....Wtedy powiedziała sobie: to jest to, czego mi brakowało całe życie. Uzależniła się od muzyki, wibracji, atmosfery. Regularnie bywała na trance'owych imprezach, PENDAGRON i na FREE SQUAT TEHCNO SCENE.

O dj'ce zaczęła myśleć 3 lata później, po powrocie z podroży. Miała chłopaka z Hiszpanii, który był dj'em, obiecał, że ich pierwszy set zagrają i zachowają dla siebie. 2 tygodnie później zagrali na pierwszej bibie SPIRITUALISED (house). Słynęła ona z wymyślnych dekoracji oraz świetnej atmosfery.

Lubi tech house, tech tribal, trance dnb, breaks..... w sumie to cokolwiek, co wprawia ją w ruch. Grywała, co weekend na darmowych imprezach w Londynie. Regularnie występowała na techno imprezach FAMILY GROOVE i w każdy czwartek @ The George 4 in brixton.

W 2004 dołączyła do żeńskiej agencji The Vinyl Vixens. Dj-e inspirujący ją, to V. Kanzyani, Dj Marky, Secret Cinema (live), Liberator Dj's, Dave The Drummer i oczywiście jej goru Carl Cox. Udało jej się wygrać kilka d'jskich konkursów. W 2002 wygrała CYBERDOG TRANCE COMET (mixowała 8 miesięcy dopiero), w 2004 wygrała Trevor Rockcliffe’s Stomp Techno Competition & The Ascension Awards National House Dj Competition, gdzie nagrodą było granie w WMF w Berlinie.
Miała lekcje dj'ki u samego Jamesa Zabieli.

Najlepszym doświadczeniem było tourne z Carlem Cox'em po Francji w 2005r w maju.
Co dalej?? Skończyła kilka produkcji muzycznych, chce szkolić się jeszcze bardziej w graniu z 3 deków. W 2007 ma zamiar założyć swój label. Chce grać na całym globie, a szczególnie w Irlandii, Europie Zachodniej i Ameryce Południowej.
Dla niej dj powinien być człowiekiem, który przez swoją muzykę wyraża swoją osobowość i ma podczas grania tę myśl, by ludzi wprowadzić w stan extazy.
Miała przyjemność grać z takimi dj'ami jak: Carl Cox, Sasha, Sister Bliss, Roni Size, Tom Middleton, Hernan Cantanno, Trevor Rockcliffe, Dj Misjah, Misstress Barbara, Chris & Aaron Liberator, DAVE the Drummer, Anderson Noise, Erol Alkan, Headman, Audio Bullys, Tall Paul, Stanton Warriors & Express 2.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_