Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

20-11-2009, piątek

Urodziny Czekolady vol 1

Czekolada, Chorzów
DJs:
Max Farenthide

support: DJ Kid
Bilet:
zaproszenia / 10 zł
Start: 21:00

Max Farenthide

Adrian Nogły ... twórca takich hitów jak Get Down, Take My Hand czy Silce Me Nice i za bardzo tego pana nie trzeba przedstawiać. Jego przygoda z muzyką zaczęła się gdy miał 12 lat i zaczął "bawić" się w sklejanie kawałków oraz nagrywanie kaset. Taką działalnością trudził się przez 4 lata, by później na jednej z kolonii stać się obozowym DJ'em. Po tym wydarzeniu Adrian się mocno zmobilizował i po powrocie do domu zaczął intensywnie pracować w programach muzycznych. Na tamtą chwilę najbardziej przypadł mu do gustu Fruity Loops, w którym potrafił godzinami przebywać.

Po wielu kooperacjach kolejnym krokiem była współpraca z DJ Hubertus’em. Po roku pracy miał już nie jedno osiagniecie, między innymi ich wspólny utwór znalazł się na każdej kompilacji Energy 2000! Obecnie DJ Hubert produkuje sam, Max Farenthide także sam, lecz pod pseudonimem Disco Superstars pracują nad kolejnymi produkcjami w nieco odmiennym stylu niż do tej pory. W roku 2006 podpisał kontrakt z najlepszą Polska wytwórnią Goblin Records, obecnie J-Planet Entertainment i byl to punkt zwrotny i szczególny w karierze Adriana. Został wydany utwór "Get Down". Następnym krokiem było wydanie utworu "Take My Hand" nakladem J-Planet Enterteinment oraz My Music. Do tego także utworu został zrobiony teledysk. Podczas 3 oficjalnych lat na rynku, zagrał w ponad 200 klubach.


Kid

To dj z powodzeniem działający na śląskiej scenie muzycznej od roku 1998. Najmilej wspomina występy z takimi artystami jak: Sonique, Benjamin Bates, Dave McCullen, Gianluca Motta, Jonathan Ulysses, Westbam, Marco V, Marcel Woods oraz Jesselyn. Od roku 2003 – 2007 był główną postacią jednego z najlepszych klubów Małopolski – Epsilonu (Kraków / Izdebnik). Miał również okazję zaprezentować się podczas popularnego eventu na katowickim lotnisku Muchowiec - Nature One Polska 2008. Od 2006 roku grywa także w miejscach mniej komercyjnych, gdzie grając house’owe brzmienia ukazuje swą prawdziwą, wieloletnią pasję. Rok 2007 to również początek współpracy z agencją eventową ExtoMusic. Jego ulubionym stylem muzycznym jest house, choć nie jest to jedyny styl pojawiający się w jego setach. Silne zainteresowanie muzyką od młodych lat wpłynęło na bogate doświadczenie i szeroką znajomość różnych stylów muzycznych. Jak sam przyznaje, najważniejsze jest wyczucie publiczności i granie dla niej, a miły odbiór tego co tworzy jest dla niego czymś naprawdę bardzo przyjemnym. Do osiągnięć KiDa można także dołączyć singiel DJ Kid - Boogie Time, który powstał w 2007 roku we współpracy z Mbrotherem.(materiały organizatora)
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_