Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

16-10-2009, piątek

Sex With The Machines

Nieformalnie, Jaworzno
DJs:
Robodrum (aka Electromonter) - Szczecin
Moddy - Katowice
Michau Wybraniec - Chorzów
Nail - Siemianowice
Bilet:
5 zł
Start: 21:00

Po wyczerpującym, znużonym tygodniu przychodzi piątkowy wieczór. Ludzkie umysły uwalniają się od automatyzmu, wyłączają, pragnąc jedynie ukojenia, dotyku energii, redukcji nadszarpniętych sfer psychicznych, gdzie wszelka intencjonalność odbywać będzie podróż po kojących electro falach. Tak zaczynać się będzie druga edycja imprez "Sex with the Machines" w Jaworznickim klubie "Nieformalnie".
Tym razem maszynami, które pokierują naszymi ciałami będą: Robodrum (aka Electromonter), Moddy, Michau Wybraniec oraz Nail.


Robodrum (aka Electromonter) - Rok 1982 mówi wszystko, w miescie Szczecin na świat przychodzi Przemek Kuduk aka Electromonter aka Robodrum. Połowa dekady lat 90-tych to zwrot o kilkadziesiat stopni, azymut obrany w kierunku wschodzącej wtedy polskiej sceny Rap i kultury hip hop. Ta na młodego Przemka wywarła wpływ ogromny. Po pierwszych solowych akcjach rapowych w latach 98-99, pisaniu tekstów i pierwotnych  podrygach producenckich pod pseudonimem Welon Przemek wchodzi w skład szczecinskiego skladu rymujacego Domena Stylu... Choc przygoda z rapem trwała do 2003 roku, to na przełomie wieków Przemek odkrywa ,zagłebiajac sie w historie  kultury hip hop idee Zulu Nacji, breakdancing oraz cos co w jego głowie tkwi i wżarło sie juz w najdalsze warstwy rdzeniomózgowia- Electro funk... Klamka zapadła i choc Przemek juz od 2001 r. zaczął konstruowac pierwsze electro bity, to dopiero po spotkaniu z Bambaatą dostał illuminacji i tworzenie muzyki stało sie ideałem wartym grzechu, piedestałem, wartoscia wysoko ulokowaną na szczeblach pasji . Grajac na początku w kilku klubach szczecinskich ( alter ego, mezzoforte, crossed) stara sie łączyć konkretny breakbeat z bassowym electro). Dokonania producenckie to klikanascie numerów wynikających z naprzemiennej przplatanki weny i nieweny . Electromonter definitywnie stawia na jakosc nie ilosc ,co swoj oddzwiek ma w malej ilosci wydawnictw . Efektem jego działalnosci producenckiej jest  albumThe Message, wydany  we wrocławskiej wytwórni Elektropunz...Dzis muzycznie i upodobaniowo Electromonter jest  nieskoordynowany. Eklektyzm gatunkowy rozposciera sie pomiedzy słodkimi francuskimi wokalami pokroju emilie simon czy daphne, ekspresyjnej bjork, mum, przez muzyke żydowską, bałkańską , filmową , poprzez trip hop, stray dobry polski rap, ostatnio dub step ,dekadencki electropop i clash,  florydzki i progresywny basslineowy breakbeat, mroczny techstep i najjadowiciej połamany breakcore... Ulubione wytórnie- monotone, battletrax, fbi, satamile, xox, dominance electricity, drivecom, electrixxx...priorytety to futurologia, ósemkowy bass przester, odpowiednie flow i tempo, kosmiczny pad, mroczny vokoder /text too speech, blip beeeep break , wiedza ezoteryczna, roboty, androidy, walka o przetrwanie, past, present, future, armageddon !!!


Moddy - Z muzyką elektroniczną związany od najmłodszych lat, sztuki mixowania zaczął się uczyć pod koniec lat 90, miał wtedy około 13 lat. Zaczynał naukę od prostych housowych beatów, jednak z biegiem lat jego styl ewoluował w bardziej połamane brzmienie takie jak electro, breakbeat czy drum'n'bass. Swoje sety prezentował już w wielu polskich klubach min. w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Krakowie, Katowicach, Jaworznie oraz w Bochum, w Niemczech.


Michau Wybraniec - Upublicznił się stosunkowo niedawno, więc nie znajdziecie w bio czegoś co wiele wam powie.. W jego wachlarzu gatunków muzycznych, spośród których dominuje minimal, znajduje się też ten kultowy wręcz styl - czyli electro. Głównie "bierą go” te odłamy acid'owe, a nawet śmiało zwane wicked electro. Za konsoletą stara się mieszać to wszystko z jakimiś klasycznymi wibracjami tego gatunku... taki ma plan - zresztą sami oceńcie w dniu imprezy!


Nail - Karol Gwóźdź urodził się w 1987 r. w Katowicach, lecz od urodzenia mieszka w Siemianowicach Śl. Przygodę z muzyką zaczynał od ...śpiewu, aby z biegem lat, poprzez fascynację breakdance oraz electric boogie, odkryć się w muzyce elektronicznej. Swój pierwszy dj-ski set zaprezentował jeszcze w wieku 17 lat. Styl jaki prezentuje w setach to szeroki wachlarz electro, eksperymentując czasem z innymi gatunkami. Zajmuje się także produkcją muzyki elektronicznej. Jego osobliwe ego objawia się w kilku nurtach muzycznych. Ma właściwie trzy oblicza. Jako „DJ Nail” występuje z ramienia szeroko pojętego electro, jako „Kuklok” tworzy hard techno, natomiast pod pseudonimem „Bytkowianin” kryje się wielki miłośnik szerokopojętego ambientu oraz całego nurtu downtempo.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_