Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

16-10-2009, piątek

Audiocrack

Flow Club, Katowice
DJs:
Pol_On: Mike P & PanK
Coffie dj
Emse dj
Bilet:
10 zł / z kartą klubową free
Start: 21:00

Pol_On to Kacper Bogacz i Michal Piotrowski. Pierwszy na codzien jest cenionym muzykiem z dyplomem Jazzowej Akademii Muzycznej w Katowicach, dał się poznać szerszej publiczności serwując wraz z Marcinem Romanowskim porywające live acty jako Piroman vs Pan K. Drugi od lat związany z warszawską sceną klubowa jest bez wątpienia jednym z jej motorów napędowych. Ma na swoim koncie organizacje imprez, booking festivali oraz produkcje.
Drogi obydu panów zeszły się w 2007 roku gdy to za sprawą pierwszych wspólnych imprez znalezli laczaca ich pasje, do ktorej jak sie okazalo maja bardzo podobne podejscie i wizje. Pozniejsza wspolpraca przelozyla sie na wspolna produkcje muzyki, ktora poczatkowo niesmiala - zaczela nabierac coraz wiekszego tempa czego efektem bylo zainteresowanie sie materialem wytworni Channels Records, z ktora to artysci nawiazali stala wspolprace.
Tym samym sprawy nabraly tempa, podkrecanego wieloma impezami w naszym kraju jak i poza jego granicami oraz nowymi produkcjami. Stojacy za Channel Rec. panowie znani jako 3 channels aka Catz'n'Dogz, a prywatnie dobrzy znajomi, szybko docenili potencjal artystyczny chlopakow z POL_ON'u. Zaowocowalo to znakomitymi produkcjami dla berlinskiego Get Physical i Outils Du Connaisseur oraz miedzynarodowym uznaniem i wsparciem.W swoich produkcjach Pol_On nie ogranicza sie do jednego stylu laczac wspolczesne brzmienia muzyki elektronicznej z wszystkim tym co do tej pory stanowiło ich inspiracje - deep i techhouse ze szczegolnym naciskiem na obecnie przezywajace swoj renesans, "feelingowe" i glebokie brzmienia laczace tradycje Chicago i Detroit.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_