Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

21-08-2009, piątek

Otwarcie Klubu Nieformalnie

Nieformalnie, Jaworzno
DJs:
Morebeat (dj Ibogain) - Citrus, Fokuz, Spun - CZ
Izm - This Way Up - UK/PL
N.One - Neuropunks
Upalny - Neuropunks
Bilet:
10 zł do godz. 23 / 15 zł po godz. 23 (dla każdego piwo gratis)
Start: 22:00

Dj Ibogain

Połowa duetu MOREBEAT muzyką fascynował się od
dzieciństwa: pogował na koncertach HC i grał na bębnach w lokalnym zespole. Pierwsze płyty dnb kupił w 1998 roku. Wtedy tez zaczął organizować pierwsze imprezy. W 2000 roku poznał Lamat'a i wspólnie zabrali się za produkcję drum'n'bass'u. W 2002 powołali do życia projekt Morebeat. Pierwsze oficjalne wydanie to "Easy Rider" dla Intersection Rec. W 2007 podjęli współpracę z Citrus Recordings. Do tej pory wydali tam 3 single: "In Coma", "Butterfly in Hell" oraz "Icarus Project". Kolejne wydawnictwa mają ukazać się w tym roku nakładem wspomnianego już wcześniej Citrus, Spun oraz Industry. Duet Morebeat należy także do legendarnego kolektywu - DwojkaTrojka (23) - zrzeszającego didżejów, producentów, promotorów i grafików z Ostravy i okolic, mających silny wpływ na scenę muzyczna w Czechach.


Izm

Związany z Brytyjską agencją bookingową This Way Up DJ, promotor i od niedawna producent szeroko pojętej muzyki elektronicznej skupiający sie na D'n'B. Na scenie obecny od roku 1997. Mieszkając w Polsce grał m.in. na międzynarodowych spotkaniach literackich 'Fort Legnica', finałach łódzkiej Parady Wolności, festiwalu SLOT Art (gdzie prowadził warsztaty turntablizmu oraz DJ'ował podczas mistrzostw Polski w Footbag), wystawie Extreme Sports Expo Wrocław, na łotewskim Pantuss Underground Festival oraz w klubach: wrocławskim Wagonie, warszawskim CDQ, Przestrzeni Graffenberga, poznańskim Zezie, zielonogórskim Starym Browarze itp. Oprocz D'n'B gra także Hip Hop i Funk/Jazz/Downtempo: występy na koncertach Souls Of Mischief, OSTR, Fenomen, Tede+BRX, 3H/Warszafski Deszcz i wielu innych.
Po wyjeździe do Londynu został rezydentem kilku stacji radiowych (Origin FM / Life FM / DNB Worldwide) oraz pracował w agencji bookingowej zajmującej się promocją liveact'ów / zespołów DnBLive.
Działalnośc klubowa w UK to m.in. ponad roczna rezydencja w klubie The Brixton Telegraph, sety w klubach Cargo, The End, headlining imprez w Birmingham / Newcastle / Oxfordzie / Edynburgu oraz djowanie na koncertach Nizim, ImoRecords Ambush, na londyńskim festiwalu King of The Urban Jungle, oficjalnym Afterparty koncertu Roots Manuva w Brixton Academy i wielu innych. Po dołączeniu do kolektywu This Way Up Agency w 2008 współorganizował i grał na serii imprez TWU ktore miały miejsce na statku Queen Mary na Tamizie oraz w Jacks Club na London Bridge. Oprócz pierwszego występu grupy State of Mind w Wielkiej Brytanii pojawili się tam m.in. TeeBee, Friction, Sabre, Lynx, Black Sun Empire, Break, Concord Dawn, Masheen, Jade etc.
Obecnie IZM koncentruje się na produkcji własnych utworów, współpracuje z organizatorami imprez w Polsce pomagając w bookingach artystow z UK i regularnie pojawia sie na imprezach takich kolektywów jak Neuropunks, Absurd Squad itp.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_