Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

26-06-2009, piątek

StereoStronaMiasta.pl - Audio Strumień - Inauguracja

Skup Kultury, Tychy
DJs:
Wuja (my head is dubby / wrocław)
B.T.R (sensikru)
Piter (stereostronamiasta.pl)
Nacho (stereostronamiasta.pl)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00

muzyka: dubstep, breakbeat, 2step, d&b


Stereo Strona Miasta

Wszystkich spragnionych połamanych bitów oraz głębokiego basu zapraszamy na imprezę inaugurującą działalność stereostronamiasta.pl - strumienia audio w którym o każdej porze dnia i nocy możecie zanurzyć uszy i nacieszyć się świeżymi dźwiękami płynącymi wprost ze źródła gdzie usłyszeć można funk , drumandbass , 2step , breakbeat , dubstep ale także bailefunk , reggaeton czy afro beat. Nie brakuje tu również dj live setów oraz live audio streamingu z imprez.

wuja - tą krótką historię należy zacząć od pewnego istotnego faktu z jego dzieciństwa, kiedy to ojciec zabrał go ze swoim pułkiem na poligon i dał postrzelać z działa w czołgu. Od tej pory dla Pawła liczy się tylko najcięższy kaliber. Twórca audycji My Dub is Heavy/Broken Beats na falach Radia Luz, gdzie od 2005 roku śledzi mutowanie wirusa dubstepu, prezentując megatony świeżych basowych dźwięków. Dzięki swojej audycji Wuja stał się ambasadorem sceny lokalnej oraz głównym punktem przerzutowym angielskich didżejów na nasz grunt. Współzałożyciel wrocławskiego kolektywu My Head is Dubby, współautor basowej junty na lokalnej i krajowej scenie klubowej, organizator cyklu imprez które omal nie doprowadziły go do upadłości konsumenckiej, matematyk, pieniacz i szubrawiec, didżejkę radiową uzupełnił stając za dekami na imprezach, gdzie bombarduje swoją selekcją słuchaczy niczym ciężka artyleria.

b.t.r - Fascynat synkop. Piewca tłustego basu. Entuzjasta skreczu.

dj piter i dj nacho zaczynali w 2002 w Gumowej Rózy we Wrocławiu zorganizowanym wspólnie cyklem imprez Thursday Nigt House .Od tej pory czynnie uczestniczyli w życiu klubowym Wrocławia grając i rezydując między innymi w : Wagon , Outside , Dziwne Dni , Na Jatkach, Salvador , Droga do Mekki. Występowali także razem i w pojedynkę w Poznaniu ,Krakowie, Tychach , Świdnicy , Katowicach , na Slot Art Festival w Lubiążu , ale także w Barcelonie - Milk Club i Berlinie – Cobayashi.




Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_