Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

26-06-2009, piątek

Sizeer Party - adidas Vespa

Electric Cafe, Jaworzno
DJs:
Krak Garage Syndicate w składzie:
K-Size
MK Fever
Ladybug
Edee Dee

VJ Hurden Husket
Start: 22:00

Sizeer i adidas zapraszają na trasę Bassline Definition Tour 09.
Masz ochotę tańczyć? Tańcz! Wolisz słuchać? Słuchaj! Przyszedłeś patrzeć jak mistrzowie kręcą płytami? Patrz. Zapraszamy na Bassline Definition Tour 09 - urodzinową porcję Ciastka z dziórką. Czekają Was trzy rytmiczne noce z Syndykatem. 20 czerwca – Zanzibar, Chorzów, 26 czerwca – Electric Cafe Jaworzno, 27 czerwca – Pauza, Kraków.
MK Fever – jeden z najdłużej działających polskich didżejów... K-Size – ważna postać nurtu drum’n’bass, w którym działa pod szyldem formacji NeverAfter. EdeeDee, znany też jako Gypsyman, to didżej i znakomity MC w jednej osobie. Ladybug natomiast jest muzykiem hardcore’owej formacji Wu-Hae. Wspólnie stworzyli Krak Garage Syndicate. Garage był początkowo odskocznią od granych na co dzień gatunków muzycznych. Teraz kiedy ich cykl imprezowy „Ciastko z dziórką” obchodzi już 5 urodziny, garage, który grali, zmienił się w bassline i króluje na klubowych parkietach. Jest jednak coś, co Panów z Syndykatu wyróżnia na tle innych. Wchodzą na DJ-kę i natychmiast sypią się pytania „Jak oni to robią?”: Jak? Po prostu!*
W trasie KGS w pełnym składzie wspierał będzie VJ Hurden Husket.


Informacje o Artystach

Krak-Garage Syndicate

Ta nazwa pojawiła się pierwszy raz chyba w 2002 roku. Powstała specjalnie dla nazwania wspólnego wystepu MK Fever’a i K-Size’a podczas jedynego koncertu formacji Artful Dodger w Polsce. To był układ którego nikt się nie spodziewał. Przerodzenie się jednorazowego wystepu, w działającą grupę skupioną w okół dźwięków UK Garage, było nieuniknione. To co jest nispotykane to zestaw postaci. Przypadkiem powstał taki krakowski „dream team” :) Włąśnie w tym roku, okazało się że ich autorski cykl imprez - „Ciastko z Dzórką”, obchodzi pięciolecie istnienia. Wygląda na to że jest to najdłużej działający cykl imprez uk garage / bassline w Polsce. Kto by pomyślal :)

MK Fever - Miłośnikom muzyki klubowej przedstawiać go nie trzeba. Człowiek instytucja. Pan i władca gramofonów i mixera. Dla niektórych symbol szalonej zabawy, dla innych źródło inspiracji. Występuje na scenie tak długo, prezentując tak szeroki wachlarz muzyczny, że promotorzy uznali że jest na właściwej pozycji żeby wspierac takie wydarzenia jak koncerty Boney M, Jazz Jamboree, Festiwal w Opolu czy pokazy mody czołowych polskich projektantów. Ilość plotek o jego wielkiej kolekcji płyt winylowych jest równie ogromna co sama kolekcja.

K-Size - członek NeverAfter, ekipy która dla drum&bass’u w polsce zrobiła tak dużo, że lepiej się do tego nie przyznawać. Przez wielu uważany za najbardziej sprawnego technicznie dj’a w tym stylu. Wraz z WaxVax'em i Cls’em występują na największych scenach klubowych w Polsce (festiwale Creamfields, AudioRiver, Era Nowe Horyzonty, Coke Live Festival) a od jakiegoś czasu coraz częściej poza jej granicami, m.in. festiwale Hradhouse w Czechach, LokalLife czy Download na Słowacji. Obecnie zajmuje się pracą przy rozwoju festiwalu Audioriver.

Ladybug - Z zawodu saksofonista. Na przestrzeni lat tworzył i występował w zespołach takich jak: DUPĄ, Acceptation (laureat wielu festiwali, m.in Jazz Juniors’84), Pudelsi, PRL, Bachleda Józef. Prowadził autorską audycje w Jazz Radio, był kierownikiem muzycznym lub rezydentem wielu krakowskich klubów. W tej chwili poza granim imprez, jest członkiem crossover’owego zespołu Wu-Hae, oraz współpracuje z Jarosławem Śmietaną.

Edee Dee - Producent, realizator dźwięku, wokalista i wreszcie, dj. Nie sposób zliczyć wszystkie projekty, w których brał udział. Szerszej publiczności znany jako główny bohater filmu "Miłość do płyty winylowej" wyprodukowanego przez TVP. Brał udział w powstawaniu ostatniej płyty Jarosława Śmietany.


tekst Krak Garage Syndicate – Ciastko z dziórką – Maria Kmita dla SI Magazyn
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_