Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

11-06-2005, sobota

make some TECHnoizz

zamknięty / ex.Lemon, Gliwice
DJs:
Grooveliker [City Beats/Głogów]
Wazin [W-82 Agency/Kanty]
Mike Sanniel [Intensive/Wodzisław]
Miq [Gliwice]
Bilet:
10zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00GROOVELIKER (citybeats/głogów)

Gra: techno, progressive, tribal, acid techno, tech-house, funky techno, hard dance (hard house/ nu nrg).
Zawsze w taki czy inny sposób zaangażowany był w działalność związaną z muzyką. Pod koniec lat 80-tych i na początku 90-tych organizował imprezy z wszelkiego rodzaju muzyką alternatywną z wytwórni niezależnych: post punk, industrial, new beat, grunge, electro body music, noise, etc. Przez kilka lat był zaangażowany również w organizowanie i pomoc przy organizowaniu koncertów/ tras koncertowych zespołów ze sceny niezależnej, polskich, jak i zagranicznych. W pewnym momencie zainteresował się nowymi dźwiękami, które pojawiły się pod ogólną nazwą "techno" .

W 1997, wraz z dwoma wspólnikami: Jackiem Olszewskim i Tomaszem Kosińskim, założył niewielką, niezależną firmę CITY BEATS - wydającą kasety oraz płyty CD, sprzedającą płyty winylowe z muzyką techno, trance, house, drum'n'bass, etc. oraz bookującą dj'ów polskich i zagranicznych na imprezy na terenie całego kraju.
Przez kilka lat, swego rodzaju wizytówką Grooveliker'a było brzmienie głównie kojarzone z londyńską sceną acid techno i hard techno. Zagrał w tym czasie na wielu mniejszych czy większych imprezach klubowych, ale również na licznych imprezach typu squatterskego czy o typowo underground'owym charakterze. Jednak z czasem jego muzyczne zainteresowania poszerzały się, idąc bardziej w kierunku tego, co obecnie grywa najchętniej - czyli swoistej mieszanki funky techno, tribal, progressive i tech-house. Ogromną popularnością cieszy się jego seria miksów pt. „Love Songs”, której kolejne części biją rekordy internetowych download’ów – zawiera ona utwory z pogranicza progressive, tech-house i
tech-trance. Wciąż jednak chętnie grywa, jeśli takie jest życzenie organizatora, cięższe sety w stylu hard techno, pounding techno czy acid techno.

Współpracował jako recenzent płyt z magazynem PLASTIK oraz z TECHNO PARTY, a obecnie prowadzi własny dział recenzji nowości techno w magazynie LAIF.
Wydane płyty CD i kasety:
1. album CD pt. "Techno Traxx - Trancemission BPM" (City Beats/ Under Cover Music Group) - compiled
by Grooveliker (zawiera nagrania takich wykonawców, jak m.in. Chris Liberator, Dave the Drummer, Tesox, Awex, Nuclear Hyde, Kinetic Atom, Kriss Dior, Mikerobenics, Commander Tom, Scope, Nostrum...);
2. kaseta MC pt. "The Captain Presents Tinrib Recordings" (City Beats/ Tinrib Recordings) - compiled by The Captain & Grooveliker (czołówka brytyjskiej sceny hard nrg i hard house);
3. album CD wydany przez magazyn TECHNO PARTY pt. "Hard & Funky Techno" - compiled and mixed by Grooveliker (m.in. Mark Tyler, Rob Stowe, DDR, Dave the Drummer, Helen Ward, Ant, Syber Symon, DJ Jerome, Mark Verbos, Julian Liberator...);
4. album CD/MC pt. "The Liberator DJs & Grooveliker Present STAY UP FOREVER - the Sound of the London Techno Underground" (City Beats/ Stay Up Forever Records) - compiled & mixed by Grooveliker.;
5. album CD wydany przez magazyn LAIF pt. "Funky Acid Techno" - compiled and mixed by Grooveliker (m.in. Dave the Drummer, Chris Liberator, Ant, Cyber Steve, Emerson, Martyn Hare, Holgi Star, Akira Ishihara, Chris Liebing, etc.).
Kompilacja STAY UP FOREVER otrzymała nominację w kategorii "NAJLEPSZE SKŁADANKI" w POLISH DANCE AWARDS 2001, a Grooveliker otrzymał również nominację w kategorii "NAJLEPSI DJ'e".

W roku 2002 Grooveliker zajął trzecie miejsce w plebiscycie magazynu LAIF na najpopularniejszego polskiego dj'a. Wyprzedzili go jedynie ANGELO MIKE oraz GLASSE. W plebiscycie LAIF'a za rok 2003 zajął miejsce czwarte, za ANGELO MIKE'iem, CARLĄ ROCĄ i GLASSE.

W plebiscycie LAIF'a za rok 2003 zajął miejsce ósme, będąc jednym z trzech dj'ów, obok jedynie Angelo Mike'a i Glasse, którzy od początku istnienia tego plebiscytu, rokrocznie są pierwszej
10-tce.

Top 10

1. Umek - untitled - CODEX 001
2. Splinter Cells - Moods Vol. 1 - ELP
3. Pedro Delgardo - Omen - YIN YANG
4. Akira Ishihara - Crisis Management - LK
5. Various Artists - Silicone Breasts - KICK THE DRUM
6. Renato Cohen - Nova - SINO HONG KONG
7. Kobaya - Blackmail - RECON WARRIORS
8. DJ Fuse - Bouma - NEUTON MUSIC
9. Electric Rescue - Ghosts Are Coming (Oxia Rmx) - CALME
10. David Roiseux - untitled – INNOVEZ

WAZIN (w82/Kanty)

Przemysław Woźniak urodził się 18 październia 1982 roku w Zabrzu. Mieszka w Sosnowcu, ale obecnie większość swego czasu spędza w Jaworznie, gdzie znajduje się klub Kanty.

Jest studentem ostatniego roku Produkcji filmowej i telewizyjnej na Wydziale Radia i Telewizji Uniwersytetu Śląskiego. Muzyka towarzyszyła mu zawsze. Jak sam mówi: nie musiałby widzieć ani mówić, ale słyszeć musiałby zawsze.

Przeszedł chyba przez wszystkie nurty muzyczne poczynając od ciężkiego metalu, potem przez hip hop, dance, elektronikę, reggae, ale to w czym najbardziej się odnalazł to Techno w dosłownym tego słowa znaczeniu. Muzykę techno traktuje jak coś niezbadanego i do końca nigdy nieodkrytego.

To co gra nazywa: energetyczne pchające do przodu techno. Jest zwolennikiem angielskiej nuty: Lawrie Immersion, Liberator DJs, Kinetec, Rob Stow, Dave The Drummer, Martyn Hare, Guy McAFER. W wolnych chwilach lubi posłuchać ciężkich metalowych brzmień jak Pantera, Iron Maiden. Lubi także posłuchać Prodigy czy Chemical Brothers.

Przełomem w jego karierze było objęcie funkcji menagera w klubie Kanty i tym samym przejęcie stanowiska po Gogo. Decyzja była trudna ale ją podjął. Odszedł z KO.Booking. Pod koniec 2004 powołał wraz z DJ SICKiem i HERBIm zupełnie nowy projekt: W-82Agency. Od stycznia 2005 jest odpowiedzialny za
organizację imprez techno w klubie Kanty a także za jego wizerunek. Prywatnie lubi sporty siłowe , sporty walki , pisac scenariusze filmowe i głaskać koty.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_