Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

11-10-2008, sobota

Gigolo Exclusive

Rondo Sztuki, Katowice
DJs:
Savas Pascalidis (Gigolo Rec Berlin)
Coffie (Fetish/Inq)
K.Mill (Fantomas Crew)
Bilet:
10 / 15 zł
Start: 21:00

Savas Pascalidis to od kilku lat niekwestionowana gwiazda nie tylko muzycznego Berlina. Znany jest ze światowych hitów i parkietowych kilerów dla Gigolo (dwa albumy) oraz własnego labelu Lasergun. Jest również znany z wielogodzinnych miażdżących setów prezentowanych dosłownie na całym świecie. Ta rzadko sie zdarza aby uzdolniony dj równocześnie utalentowanym producentem.

Jego muzyczny background to czarna muzyka i disco lat 70: "Nigdy nie lubiłem naturalnych dźwięków w muzyce. Dwie dekady temu fascynowało mnie electro i disco, a potem acid, house i techno. Dorastałem przy tych nagraniach, nic więc dziwnego, że ukształtowały one mój gust. Uwielbiam plastikowe brzmienia do dziś!"

Pochodzący ze Stuttgartu Savas Pascalidis ciągle jest jedną z najważniejszych postaci całego europejskiego klubowego światka. Postacią – jak sie wydaje - o ciągle niewyeksploatowanym potencjale.
Dla urodzonego w 1970 muzyka, zawód didżeja jest rodzinną, tradycją, wyniósł go z domu. Savas jest synem prezentera dyskotekowego, który w latach 60. wyemigrował do Niemiec z Grecji. Savas Pascalidis, mimo że zaczynał od funk i disco, szybko przechodził ku mocniejszej, muzyce. Jego trwająca od połowy lat 80., ewolucja przebiegała od house, przez new beat i acid house , przełomu 80. i 90. po nowoczesne techno i electro. W drugiej połowie lat 90. miał już na koncie kilka, klubowych hitów, między innymi: Discotheque", "Masterblaster" czy "Sexomatic".

PIerwsze lata nowego stulecia to okres prawdziwego,rozkwitu jego kariery muzyka i didżeja. W 1999 Savas Pascalidis założył własny label Lasergun Records, jeden z przodujących w eksplozji stylistyki electroclash. Łączący techno, electro i perwersyjne disco styl, wiele zawdzięcza rodzinnym glitter" korzeniom Savasa. Przeboje gwiazd Lasergun takich jak Ural 13 Dictators, Steril czy Puberty Love tkwią w rozrywkowej, przeszłości końca lat 70. znaczonej postaciami Giorgio Morodera i Donny Summer a z drugiej strony doskonale oddają dzisiejszą aurę nowofalowego electro.
W 2002 r Savas dołączył do gwiazdorskiego teamu International Deejay Gigolo gdzie wydał doskonale przyjęty album “Galactic Gigolo". łączący wszystkie składowe jego muzycznych inspiracji: od funky do zimnego electro, plus moc nawiązań do elektronicznego popu z lat 80. Z tejże płyty pochodzi jego ultrahit Superman", a także cover Tomasa Dolby "She Blinded Me With Scence".

Kolejny autorski album “Disco Vietnam” też nagrany dla Gigolo powraca do, futurystycznych" brzmień młodzieńczego okresu burzy i naporu muzyki techno, czyli początków lat 90. i łączy najlepsze elementy acid-electro i mocnego techno. Jest zdecydowanie cięższy I trudniejszy w odbiorze,
Jeszcze głębiej powrót ten widoczny jest na genialnej dwupłytowej kompilacją Pascalidisa “Relax your body”, która zarówno jest przeglądem najnowszych fascynacji Pascalidisa jak i jego ostatnich singlowych nagrań.
Pokazują one nowe oblicze muzyka, jego wielki talent didżejski i intuicję. Tym razem bliższy wydaje się on tzw.“modnym” berlińskim dźwiękom nowoczesnego tech-house’u i minimalu. Polecam tutaj zapoznanie się zwłaszcza z tym materiełam aby wiedzieć czego można spodziewać się na parkiecie bowiem wizyty Pascalidisa w naszym kraju najwyczajniej nie warto przegapić.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_