Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

10-05-2008, sobota

Drum'n'Bass dj’s battles II - dziewczyny vs chłopacy

Fraktal, Mikołów
DJs:
dziewczęta:
Mi-ka (AD!HD – Warszawa)
Push (Lazy Bitches/Absurd Squad – Kraków)
Nuki (Pandora Project/Drumsilezja – Katowice)

chłopcy:
Noico (Zawias.cru/St.crew)
Karlyk (Zawias.cru)
Babik (Zawias.cru)

vizuale:
Froste (Katowice)
Koletz (Katowice)
Bilet:
8 zł
Start: 21:00

jak trafic?
dojazd autobusami linii MZK Tychy, KZK GOP
Katowice - 29, 45, 37, 653
Gliwice - 33, 41
Tychy - 33, 75, 82, 268
Ruda Śląska - 82, 982
przystanek docelowy - Mikołów dw. PKPZawias.cru prezentuje:
Po roku od ostatniego versusa z czeskim składem Bastard crew, mikołowski Fraktal znów zamieni się w pole bitwy. Tym razem na arenie bitewnej zmierzą się ze sobą ekipy - bezkompromisowych i niebezpiecznych dziewczyn z bezwzględnie wyrachowanymi chłopakami. To będzie prawdziwa wojna płci! Front piękności reprezentować będą Mi-ka (Warszawa), Push (Kraków) i Nuki (Katowice), a na przeciw nim staną mężni przedstawiciele Zawias Cru: Noico, Babik i Karlyk.


KONKURS

Impreza ta odbędzie się już w sobotę i w związku z tym ogłaszamy konkurs. Do wygrania 2 podwójne zaproszenia.
Pytanie konkursowe: Wymień przynajmniej 3 śląskie kluby, w których organizują, bądź organizowali imprezy członkowie Zawias
Cru.

Na odpowiedzi (przesyłane na maila info@clubbing.slask.pl), czekamy do piątku godz. 20. W tytule prosimy wpisać D'n'B Battle, w treści prócz odpowiedzi, imię i nazwisko. Wylosowani laureaci dostaną powiadomienia via mail.Mi-ka

DJ'ka, journalistka i promotorka w jednej osobie, urodzona i mieszkająca w Warszawie. Swoja fascynacje drum'n'bass rozpoczęła w szkole średniej, w roku 1997. Wówczas, urzeczona niezwykle energetycznymi brzmieniami w audycji radiowej postanowiła poznać dogłębniej ten gatunek muzyczny, który tak wiernie odzwierciedlał jej naturę. Przez lata obserwowała lokalna scenę drum'n'bass i odkrywała brzmienia tej muzyki. Szeroka znajomość sceny światowej, przerodzona w silna fascynacje głębokim i mrocznym, syntetycznym basem zaowocowała pragnieniem aktywnego uczestniczenia w tworzeniu kultury drum'n'bass. Rok 2004 stal się punktem przełomowym, to wtedy zaczęła swoja przygodę z miksowaniem, a rok później miała swoją premierę na scenie klubowej.
Do tej pory grała we wszystkich większych warszawskich klubach, w Gdyni, Wrocławiu, Zielonej Górze, a także w Szwajcarii na cyklicznej imprezie o nazwie Drum and Bass Rotation, u boku Impulse (Corrupt Souls) i Cyb Orc.

Od września 2006 jest związana z:
Sui:Side Committe, komuna DJ'ska zrzeszająca nie tylko wieloletnich DJ'i polskiej sceny klubowej, jak również tych nowszych, mniej znanych, charakteryzujących się ambitnymi elektronicznymi dźwiękami.

mi-ka należy również do:
Junglistic Sistaz, międzynarodowego projektu skupiającego kobiety miksujące, produkujące i promujące w prasie drum'n'bass.

Lata spędzone na poznawaniu drum'n'bass ukształtowały wiodący dla niej styl, który najlepiej określić można jako głębokie, syntetyczno-przestrzenne, przepełnione energia brzmienie, jednakże często podczas grania zaskakuje urozmaiceniem swojego stylu.
Oprócz DJingu znana jest również jako journalistka. Niewątpliwie jest jedyna w Polsce reporterka przeprowadzającą wywiady z producentami i DJ światowej sceny drum'n'bass. Wywiady przeprowadza w ramach współpracy z electronicmusic.pl, jednego z większych polskich portali internetowych poświęconych muzyce elektronicznej. Do tej pory miała przyjemność rozmawiać miedzy innymi z takimi producentami jak: Drumsound & Bassline Smith, Sunchase, Klute, EBK, Mathematics, Logisitics, Danny Byrd, Shroombab, Implex, Typecell, Cyb Orc czy Miloopa.


Push

Dj Push czyli Iga pochodzi ze Śląska, z Katowic. W 2002 roku w klubie ZANZIBAR zaczęła grać tzw. drum and bass. Współpracuje ze śląskimi formacjami: Rythmus Crew, Seleecta, Drumsilezja. Była rezydentką krakowskiego klubu ABSURD, obecnie rezyduje w klubie INTEGRACJA. Wspólnie z Mc Jean (Żanetą Luberą) twoży formację LAZY BITCHES. Żaneta na co dzień występuje w formacji Nie-Bo oraz w licznych spektaklach teatralnych w Krakowie. Skład damski ze zdwojoną siłą urzeka publikę. Te subtelne kobietki łączą energię zawartą w muzyce d’n’b ze zniewalającym wokalem czyniąc tę muzykę jeszcze bardziej przestrzenną i głęboką. Razem na scenie są bardzo żywiołowe i jeszcze przyjemniejsze w obserwacji. Dziś Iga ma za sobą dziesiątki imprez w całym kraju i za granicą (między innymi w Czechach Holandii i Wielkiej Brytanii). W lipcu można było ją usłyszeć na antenie londyńskiego drumandbassowego radia LIFE fm. Grała z takimi osobistościami jak: Artifficial Inteligence (UK), Bad Company (UK), Dreecnai (Niemcy), Human Sampler (live act, Niemcy), Kosheen (UK), Larry (Słowacja), Miss Reprezent (UK), Mosphat (Niemcy), Nookie (UK), Tectonic (Szwecja), Zion Train (UK) oraz przedstawicielami polskiej sceny: Razorpoint (live act), Fokus (PFK). Można ją było usłyszeć w nietypowych miejscach takich jak Festiwal Filmowy w Kazimierzu nad Wisłą czy w tramwaju jeżdżącym po Krakowie na ekskluzywnej imprezie Drum the Tram.


Nuki

Młoda, utalentowana DJ i promotor z Katowic. Od wielu lat związana ze śląską sceną muzyki klubowej, sama miksuje od 2005 roku. Od początku swojej kariery w ekipie Drumsilezji, z którą współorganizuje cykl imprez "Technical Noise" i "Future Noise" w katowickim Inqbatorze. Od niedawna współtworzy także Pandora Project. W swoich setach łączy futurystyczne funkowe brzmienia z technoidalnym hipnotycznym bitem. U jej boku przyjemnośc gry miały już takie gwiazy jak Hidden, Eye D, Cooh, Muffler, Audio czy Materia oraz cała czołówka polskiej sceny dnb.


Babik

Dawid Ramilowski, student Animacji Społ.-Kult. uczący się na cieszyńskim Uniwersytecie. Dj i promotor muzyki dnb na Śląsku, pomieszkujący w Mikołowie i Cieszynie. Pomysłodawca i współzałożyciel kolektywu dj'skiego Zawias Squad.
Po zetknięciu się z hiciorami w stylu Aphrodite czy Subfocusa w 2004, jego zainteresowanie skupiło się na drum and bassie. Z biegiem czasu jego zmysł muzyczny ewoluował w stronę cięższych odmian tego gatunku (darkstep/amen), jednak nadal pozostał mu sentyment do bardziej rytmicznych, a nawet chillout’owych motywów (tech-noid/step/atmospheric).
Sama muzyka zafascynowała go do tego stopnia, że chciał zrobić coś więcej niż być tylko muzycznie biernym jej odbiorca. Przez okres 2 lat organizował imprezy w katowickim Inqbatorze (listopad 2004 – listopad 2006). Aktualnie logistycznie ogarnia biby w mikołowskim Fraktalu (marzec 2007), katowickim Zero Instytucie, oraz cieszyńskim Panoptikum. Za deckami obecny od grudnia 2006r.
Dotychczas miał okazje zagrać na tych samych imprezach co Current Value (GER), Robyn Chaos (UK), EBK (UK), COOH (BUG), Kulak (UK) oraz m.in. Switch Technique, Zombie, Strog, Fizyk, bądź całymi składami: razorPoint, KPW, MDFK cru, Partizans, Venom Minds crew, OneWay.cru + praktycznie z wszystkimi dj’s z terenu Śląska. Było go słychać w Szczecinie (Crossed), Wrocławiu (Intro), Krakowie (Roentgen) oraz w kilku śląskich klubach (Fraktal, Forte, Inqbator, Ozon, Panoptikum, Regres, Targowa, Quasar, Zanzibar, Zero Instytut). Miał również przyjemność grac na pierwszym Therapy Sessions w Polsce, co jak dotychczas uważa za największy sukces.


Karlyk

Jędrek zaczął grać i organizować imprezy w 2004r w katowickim inQ. Początkowo były to koncerty liveactowe (określone później jako trybiliony psychodelicznego funku), później przerodziły się w imprezy o wdzięcznej nazwie Zawias. Od tamtej pory grał w różnych klubach Śląska, serwują pozytywną dawkę "łamańców z kopem ale i melodią, przeplatanych skreczami i głupimi wstawkami". Mieszał m.in. z takimi grajkami jak Cooh, Kulak, Ebk, razorPoint, Fizyk, OneWay, Magnetic, Coolbid, dj 500cet, Reza.
Aktualnie wraz z Zawias Squadem organizuje z niezłym skutkiem imprezy w rodzinnym Mikołowie w klubie Fraktal. Więcej treści (czyli muzyka) na www.myspace.com/karlyk_zawias


Noico

Łukasz Starczewski, 24 lata, zamieszkały w Sosnowcu. Jeden z założycieli kolektywu "st.crew" wraz z którym organizuje cykl imprez pod szyldem "Puppet Masters" mający na celu promocje muzyki drum&bass na terenie Sosnowca. Jest również członkiem ekipy "zawias" z która gra na terenie całego Śląska i nietylko.Za dekami próbuje swoich sil od 2006r. Muzyka, która gra to mieszanina neuro, darkstepu i amenbreaku-czyli jednym słowem 'czysta moc' [; Miał przyjemność supportować min: Current Value, Dylan, Robyn Chaos, Zubcore...oraz wielu dj z całej Polski.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_