Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

08-03-2008, sobota

Music For Ladies

Elektro, Katowice
DJs:
Pete Rann (good looking, fokuz. UK)
Ros & Wiosna voc (sabbia, addiction)
Emczo (P.O.S.)
Bilet:
20 zł / 10 zł panie
Start: 21:00


KONKURS

Czekają na was 2 podwójne zaproszenia. Zgłoszenia prosimy wysyłać na adres: info@clubbing.slask.pl. W tytule maila prosimy podać Pete Rann, a w treści imię i nazwisko oraz odpowiedź na pytanie:
Wymień dwóch innych przedstawicieli Good Looking Rec., którzy grali już w Elektro, bądź w Hipnozie.

Czekamy do soboty godz. 12. Po tym terminie odbędzie się losowanie, a zwycięzcy otrzymają wiadomość na mail.Urodzony i wychowany w okolicach Londynu, Pete Rann od małego był karmiony dietą złożoną z muzyki hip-hopowej, funky i electro. Swoja zainteresowanie sztuką Dj’ską rozpoczął w 1989 roku, kiedy to jego starszy kuzyn, grający juz wiele lat, pokazał mu kilka tajników i namówił do kupna pierwszej pary gramofonów.
W tym czasie jego gusta muzyczne ewoluowały. Był czas fascynacji acid i detriot/chicago house’em który z czasem poprowadził go do zainteresowania wczesnym euro/bleep techno i hardcore’em wczesnych lat 90-tych. Sprawy potoczyły się bardzo szybko - rozpoczął grać regularnie na imprezach w swojej okolicy ale też na terenie samego Londynu. Kiedy Jungle/Drum and bass wyłonił się ze sceny hardcorowej Pete mocno zaangażował się w poszukiwanie wszelkich nowości z tego gatunku, kupowanie płyt i regularne słuchanie tego nowego trendu na imprezach. Po pewnym czasie zauważył jednak, że w muzyce bardziej niż mocne uderzenie, zaczyna go fascynować muzykalna część “kawałków”. Wtedy też usłyszał pierwsze produkcje LTJ Bukema -Demons Theme, Foul Play, Omni Trio, 4 Hero & Nookie’go i zaczął wsłuchiwać się w audycje radiowe Fabio jako, że tam włąsnie mógł usłyszeć właśnie tą muzykę która pochłaniała go “bez reszty”. Zaczął nagrywać mixtape’y I doskonalić technikę grania.
Wtedy zdecydował – przeprowadza się do Brighton. Tam też zaczął grac jako rezydent w kilku cyklach ale też w Jazz Klubach i w Zap club, rozpoczął budowanie studia nagraniowego i produkowanie własnych muzycznych pomysłów, nie tylko z gatunku d’n’b ale też z elektronicznego nurtu. Swoje pomysły wysłał w postaci dema do Blame’a. Ten skomentował to bardzo pozytywnie. Uznał nawet, że to najlepsze demo jakie słyszał od dłuższego czasu. Zainspirowany tą opinią zamknął się w studiu i rozpoczął produkcję trwającą wiele bezsennych nocy. Po roku zdecydował wysłać efekt swojej pracy do wytwórni Goodlooking. Parę dni później dostał telefon od LTJ Bukema, który koniecznie chciał nawiązać z nim współprace i zaprosił Pete’a do zjawienia się w Ministry of sound na imprezie z cyklu Progression Sessions w Londynie. Tak rozpoczęła się współpraca tego Dj’a z uznawanymi za najlepszych Dj’ami w Europie i wydawanie w znanych label’ach takich jak Tru-Thoughts, Fokuz, Camino Blue i po wsparciu Nookiego, kawałki Peta Ranna są też dostępne na stronie Strictly - Digital.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_