Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

23-11-2007, piątek

Breaks Celebration with Jimmy Mofo

Cogitatur, Katowice
DJs:
Jimmy Mofo (Mofo Recordings / UK)

Support:
Kashtan (Quick Finder / Beat Addicts)
Reggie (Quick Finder)
Mortem (Informal Noiz)
Maik (Vinylfown.pl)

Wizualizacje:
VJ Impresione (Quick Finder/vjimp.pl)
Bilet:
15 zł
Start: 21:00

"Cogitatur Klub Muzyczny – Esencja Kultury w Mieście"
Jak mówi sama nazwa, to nie tylko świetna przeszłość ale i niepowtarzalna atmosfera miejsca oraz scena, w ramach której prezentowane są różnorodne projekty muzyczne...
23 listopada (piątek) w Katowicach odbędzie się impreza clubowa z cyklu Breaks Celebration, organizowana przez Quick Finder Event Agency. Będziemy mieli przyjemność gościć jedną z czołowych postaci londyńskiej sceny Breakbeat / Big Beat / Electro.


Jimmy Mofo

Jest rezydentem klubów Raindance i Torture Garden w Londynie. Ostatnio grał dla Aid Casualty, Breaking Point, Apply The Breaks oraz w Sub Club, Monday Club i Off Centre na terenie Wielkiej Brytanii oraz za granicą w Rzymie i Budapeszcie. Jimmy redaguje cotygodniową audycje na www.ibreaks.com, w każdą środę pomiędzy 20.00 a 22.00. W audycji regularnie gości DJs z którymi współpracuje: Taishan (Resin Records), Rob Focuz (Apply the Breaks), Dirty Habit and Carl Loben (DJ Mag). Audycja jest nagrywana i może być odsłuchana na stronie iBreaks.com. Redaguje też nagrodzony, niezależny magazyn Mofo, poświęcony nurtowi breakbeat'owemu w Wielkiej Brytanii. Magazyn, który bezpłatnie można dostać w sklepach z płytami breakbeat'owymi, a także zamówić na stronie www.mofomag.com zawiera wywiady, recenzje klubów, twórczości artystów oraz mix na CD. Jimmy jest szefem wytwórni Mofo Recordings, promowanej przez magazyn Mofo, w której wydał materiał: Dirty Habit, Platinum Mules, B-Phreak and Beat Assassins. Sam określa styl preferowany przez wytwórnie jako "championing phat breaks and high-octane breakbeat" :-).
Jest też producentem w formacji Beat Assassins razem z DJ Wooz. Wiecej informacji na www.myspace.com/beatassassinsuk
Booking: jimmy@mofomag.com
(tłumaczenie by rOmANos ®)


Kashtan

Zaintrygowany sztuka mixowania i skreczowania w 2004 zakupuje gramofony. Początkowo fascynowały go dźwięki vokalno-housowe, jednakże jego muzyka ewaluowała w stronę bardziej połamanych brzmień. Pierwsze imprezy jakie zagrał, miały miejsce w legendarnym klubie Kanty w Jaworznie. Nie lubi monotonii, w jego setach można usłyszeć takie gatunki jak funky/electro house oraz szeroko rozumiany breaks. Miał okazję grania z takimi dj's jak: MK Fever, Clang, Ede Dee, Dr Black, D.End, Karol XVII & MB Valence, Roman Chmiel, Majk ZN, Endr:u, Mumek, 2loop, Esel, Natasza&Oscarsix, Wazin, Sick, Satan, Vader, Bertino, K.andy, Flexible, Maik, Jacoo...
Jego mixy można było uslyszeć w Machinie, Inq, Iluzjonie, Yazzie, Kloster Pubie, Cieniu, Kantym... Wraz z dj Jacoo tworzy kolektyw Beat Addicts. Od października 2007 zrzeszony w Quick Finder Event Agency.


Reggie

Zaczęło się przypadkiem, gdy pierwszy raz usłyszał "The Alltogether" Orbitala, szybko porzucił swą fascynację hiphopem i zabrał się za ostre kolekcjonowanie różnych technicznych dźwięków.
Pierwsze własne eksperymenty muzyczne na otwartych czaszkach to rok 2004. Wtedy podział na gatunki nie miał większego znaczenia, imprezy te były mieszanką wszystkiego, co wpadło mu w ucho od tribal house-u przez progressive aż po drum&bass. By w końcu zakupić własne gramofony i zagłębić się całkowicie w breakbeat’cie.
Dziś na stałe współpracuje z Dartem, który swoimi skreczami (choć sam również crossfadera się nie boi), wgniata ludzi w parkiet, a od niedawna również z Sajmonem perkusistą z zespołu Sound Sabotage. Wszystko to razem sprawia, że imprezy z ich udziałem są niezapomnianym przeżyciem.
W muzyce, która gra czuć ciemna stronę mocy, dba jednak o to, aby nie popadać w monotonię. Jego przepis na dobry set to szybkie przejścia, mocny bas, połamany beat i wkręcające wokale.
Poza graniem zajmuje się grafiką komputerową, ma już na swoim koncie sporą kolekcję opublikowanych prac. Od października zrzeszony w Quick Finder Event Agency.


Mortem

Głównie zajmuje się muzyką, tworzy własne produkcje oraz występuje na imprezach jako dj, w wolnych chwilach studiuje Ochronę Środowiska na Politechnice Śląskiej w Gliwicach na pierwszym roku. Muzyka wypełnia całe jego życie, w każdej chwili towarzyszą mu jego ulubione brzmienia. Swoje pierwsze płyty winylowe zakupił w styczniu 2007 i od tamtej pory jego kolekcja powiększa się w miarę możliwości. Jego sety charakteryzują break beatowe brzmienia (nu-skool, progressive) oraz dodatki pod postacią skreczy. W swojej krótkiej karierze odwiedził już kilka znanych i tych mniej znanych klubów (INQ/ Katowice, Quasar/ Gliwice, Zanzibar/ Chorzów, Yazz Club/ Tarnowskie Góry, Regres/ Bytom, Kloster Pub/ Tychy, Bohema/ Zabrze, OFF Side/ Zabrze) oraz zagrał z wieloma djs (MK Fever ,DJ Maja, Flip da Floor, Dr. Black, Sibi, Bertino, Trecorr, Maik, Rek). Jego ulubione wytwornie to: Passenger, Fat, Rat rec, Mob, Hardcore Beats, 777, MOFO rec.
More info: www.myspace.com/mortemdj


Impresione

Student Architektury od dziecka związany z różnymi dziedzinami sztuki wizualnej. Swoje pierwsze kroki stawiał w klubie Inqbator tam z soundsystemem LARMO prezentował swoje pierwsze filmy do takich gatunków jak triphop.abstract hiphop.new jazz.dub.elektronike.... ogółem szeroko pojęty underground... w tym samym klubie zaświeci później na wszystkich większych imprezach house dnb... następnie ten mały biegający po ścianach człowiek zamontuje projektor w klubie Sqandal gdzie od początku 2005 zostanie vj rezydentem ... w miedzy czasie jego wyczyny zobaczymy na takich imprezach jak VISUAL CONNECTION Wolsztyn Poznań...VISUAL FLAVA Zabrze... międzynarodowy art. festiwal MEDIAWAVE... zagra dla takich cyklów jak FETISH, SILESIAN DJ'S, HOUSE UNITY, PROggLOGIC, SynteticCITY bla bla.. i dla takich dj ów jak Mark Wilkinson, Ian 45 Carey, Andre Absolut, Johny Fiasco, Kiko Navarro, Greg Ibboston, StoneBridge, Ross Courtnell, Ozgur Can, Cris.Su... Z początkiem 06 przyjęty do agencji l4m, zostaje rezydentem klubu Maska w Katowicach.
Aktualnie działa solowo robi spoty reklamowe m.in dla Fabryki pomysłów.
Od roku filmy które robi... opiera na swojej fotografii i krótkich filmach... inspiracja technologiczo - wielkomiejska
VJIMP.PL


Maik

Organizator housowo-breakowych imprez w chorzowskim Zanzibarze. Współwłaściciel VINYLSHOPU w Chorzowie. Swoją przygodę z gramofonami rozpoczął w 2002 roku. Początkowo grywał w domu i na małych kameralnych imprezach,by w kwietniu 2003 roku zadebiutować w Machinie/Wodzisław/. Pierwsze poważne szlify stawiał pod okiem Martina Harmonego /Technics dj school/, zaś muzyczne inspiracje zawdzięcza w dużym stopniu Erickowi Kowalskiemu, który zaszczepił w nim sympatię do brzmień electro.
Grał już w wielu znanych klubach na Śląsku i nie tylko, m.in.: Inqbator Club /Katowice/, Zanzibar /Chorzów/,Machina /Wodzisław Śląski/, Birpub /Wadowice/, Yazz Club /Tarnowskie Góry/ , Ozon Club /Racibórz/, Aquarium /Opole/, VaVaVoom /Zakopane/. Współpracował także z wieloma śląskimi djami. Od paru lat organizator Housepasterki w chorzowskim Zanzi.
Jego sety cechuje żywiołowość i dobre wyczucie publiczności bawiącej się po drugiej stronie decków. Ulubione style Maika to elektroclash,deep house, electrohouse, a także w dużym stopniu breaks. Uwielbia niestandardowe remiksy znanych przebojów z wczesnych lat 80-tych, a przede wszystkim entuzjastycznie reagującą publikę...
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_