Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

25-05-2007, piątek

Pogoria Electro Night

Ośrodek Catamaran, Dąbrowa Górnicza
DJs:
Chine /live act/ vs. JD Video
Kicó (MDFK Cru, Elektro Klub )
OZZ (Electric Team, Fanky Virus, Kraków)
Ladybug (Czysta 13, Fanky Virus, Kraków)
AdamO (.:fa.bryka snuff.:)

VJ Go2air
VJ Plastikova
Bilet:
free
Start: 20:00

Przed nami po raz kolejny niezwykłe muzyczne wydarzenie firmowane marką
.:fa.bryka snuff:.
Z założenia będzie swoistym preludium wszystkich nadchodzących w tym sezonie plenerowych wydarzeń sceny elektronicznej. Tym razem przeniesiemy się do równie tajemniczego, co i malowniczego zakątka... fantastycznej scenografii unikalnego zagłębiowskiego pejzażu, przesyconego aromatem brzozy i lipy. Urodzinowy projekt .:fa.bryki snuff:. wyprodukuje naddźwiękową ilość pulsujących elektronicznych brzmień doprawionych obrazem zaskakujących wizualizacji.
Istnieje możliwość rezerwacji domków typu "brda" (standard dla 8 osób).

Na imprezę dojechać można liniami KZK GOP : 84, 635, 140, 637, 175, 237, przystanek Pogoria Żeglarska www.kzkgop.pl/rozklady

Istnieje możliwość rezerwacji busa (20 osób) który będzie startował z Sosnowca Centrum przez Dąbrowę G. Centrum prosto na imprezę.
Start o 20.00, 21.00, 22.00.
Powrót o 2.00, 3.00, 4.00
Koszt w obie strony max 20 zł/osobę w zależności od ilości osób
Rezerwacje do piątku godz.14.00
elektro@sznajder.com

Pamiętajcie o ciepłym odzieniu. karimaty mile widziane:) grill open 24hChine / Artur Oleś /

Pierwszy raz zetknął się z muzyka elektroniczna w wieku 13 lat, gdy znajomy pokazał mu program FAST TRACKER 2. Przez jakiś czas współtworzył kolektyw dj`ski LARMO soundsystem, grając jako dj w takich klubach jak INQ (Katowice) / ABSURD (Kraków) / SZUFLADA 15 (Chorzów) / KINO MARZENIE (Zabrze). Obecnie gra live własną muzykę / electronica / idm / electro / experimental/
www.myspace.com/arthurchine


JD Video

Jan Dybała - Mysłowice, od kilku lat działa jako dj ames/dj jd. Początki za gramofonami w kolektywie djskim Larmo soundsytem, który propagował triphopowo jazzowe brzmienia cyklicznie w kilku klubach na Śląsku i Krakowie.Solowe sety z muzyką elektroniczną prezentował na zeszłorocznym festiwalu Mediawave oraz w duecie z dj hrd na Off Festivalu 2006 w ramach offowej sceny klubowej. W tym roku jako vj prezentuje zestaw wizualizacji opartych na autorskim systemie grafiki cyfrowej „VRGB”.


Kicó

Pomysłodawca i współzałożyciel MDFK cru, swoją przygodę djską zaczął 5 lat temu w Bytomskim klubie "Jazz Club FANTOM" podczas cyklu drumowych imprez "Airport". Zagrał tam m.in. z MK Feverem i Sonic Trip. W międzyczasie został rezydentem tego klubu, co otworzyło jego horyzonty muzyczne (na twórców z takich wytwórni jak Warp, Ninja Tune, Mo Wax). W późniejszym czasie został też stałym gościem "Jazz Clubu Hipnoza" oraz "Elektro". W klubach tych miał okazję zagrać przed: Funki Porcini, Dj Vadim, Amon Tobin, Dj Food, LTJ
BuKem, Kid Koala, Killa Kela, Skalpel, DJ DK, Pest, Jamie Lidell i wiele innych. W klubach tych można go posłuchać do dziś. Ciężko powiedzieć coś o stylu grania, gdyż jego sety są bardzo różnorodne, a to dlatego, że lubi bawić się muzyką, a muzyka bawi go, długie przejścia i częste zmiany klimatu, od jumpupów po ostre hard corowe numery, a wszystko po to aby szaleństwo na parkiecie mogło trwać bez końca.
www.mdfk-cru.dnb.pl


OZZ [Electric Team, Fanky Virus]

Muzyką klubową zainteresował się w 1993 roku i od tego czasu działa jako DJ i animator krakowskiego clubbingu. Wykonuje muzykę spod znaku break beat, new school breaks,
electro, house. W 1993 roku - wraz z Biomodemem i G. Labem - utworzył formację Ongo, z którą brał udział w pierwszych krakowskich imprezach techno i nagrał album. Grupa pozostawała w kręgu muzyki Detroit techno i tzw. nowej elektroniki (The Orb, Orbital). Po przygodzie z grupą ostatecznie poświęcił się muzyce klubowej. Był pomysłodawcą, współtwórcą, a następnie redaktorem naczelnym pierwszego w kraju miesięcznika traktującego o muzyce klubowej pt. „Future Guide” (1995). Następnie, we współpracy z TV Kraków produkował program „Future Guite” (1995), poświęcony szeroko rozumianej kulturze klubowej. W latach 1997-8 założył i prowadził, organizując wiele imprez, dwa legendarne kluby muzyczne: „Jupiter” i „Electric Café”.
W latach 2002 (Krościenko) i 2003 (Zakopane) – wraz z DJ-em Ladybag i DJ-em Pablo -organizował warsztaty dla miłośników clubbingu i turntablizmu „Vestax Summer DJ Camp”. Od kilku lat - wraz z Biomodemem i DJ-em Pablo - współtworzy klubową formację Electric Team.
Brał udział w wielu imprezach, m. in. w „Festival Performance” na Zamku Ujazdowskim w
Warszawie, „Festival Fort Sztuki” w krakowskim „Bunkrze Sztuki” oraz w „Festival Video Art” w Wiedniu (2003). Występował w klubach całej Polski.


Ladybug [czysta13, Fanky Virus]

Muzyką zajmuje się od ponad 20 lat. Najpierw jako instrumentalista (saksofony, flet, bass) kompozytor i aranżer.
- 1982 Zespół DUPĄ (Narzędnik Osobowy)
- 1984 laureat Jazz Juniors z zespołem Acceptation, Jazz Nad Odrą (Wrocław), Jazz Jantar
(Gdańsk), Fama (Świnoujście)
- 1985 - 1996 współzałożyciel/muzyk zespołu Pudelsi (2 sp, 3 lp)
- 1996 - obecność na płycie PRL
- 1997 - Nagranie Płyty i koncerty z zespołem (Bachleda Józef)
- 1998/99 audycja autorska w Jazz Radio
Od czerwca 2000 kierownik muzyczny klubu Blue FM w Krakowie gdzie odkrywa nowy dla siebie instrument, jakim są gramofony i mixer. Jesienią tego samego roku zaczyna grywać w krakowskich klubach jako dj Ladybug
- 2001 współorganizator trzech kolejnych edycji imprez "Funk Fu"
- w kwietniu uruchamia Pierwsze w Krakowie, co tygodniowe ChillOuty w PeweksCaffe.
- maj 2002 uruchamia i krótko rezyduje, w Mezzanine Lounge.
- listopad 2002 uruchamia Antykwariat
- wrzesień 2003 pierwsza impreza formacji "Funky Virus" (dj Ladybug, dj Ozz + instrumenty
live)
- od lutego 2004 rezyduje w klubie Prozak
– 7 maj 2004 uruchomienie Puls Cafe w Krakowie
www.krak-garage.tk


AdamO [ .:fa.bryka snuff:. ]

”Urodziłem się, aby tworzyć radość z grania w sercach i umysłach ludzi.”
Takie motto kieruje jego osobą. Inspirację i doświadczenie czerpie z lat 90`, bo w nich się wychował. Uważa, iż każdy rodzaj muzyki trzeba poznać, aby móc się na jej temat wypowiadać. 13 lat krążenia wokół muzyki elektronicznej (i nie tylko...), dało mu możliwość wyrażania swych emocji i myśli na scenie muzyki technicznej jako kreatora pozytywnych wibracji. Szuka złotego środka, aby być dobrym w tym co robi i tym samym wywoływać euforyczne zachowania pośród ludzi z pozytywną energią. Uważa, że muzyka jest nową religią tego długiego wieku. Brał udział w undrground`owym „Śnie nocy letniej”, „Electronic circle” i „Electro Shock” oraz bierze udział w nowym projekcie pt.:[ fa.bryka snuff ]. Electro+tech+house ze szczyptą minimalu podane na czarnych krążkach są dla niego znakomitym przepisem na imprezie.


Plastikova

czyli Magdalena dla znajomych motyl swoją działalność tzw. artystyczną jako vj zaczynała pod koniec 2005 r. w klubie Inqubator w Katowicach. Swój pseudonim i plastikową postać jaką stworzyła traktuje z przymrużeniem oka. Nie krytykuje, ale pokazuje plastikowe uroki plastikowego świata popkultury. Nie lubi słowa „sztuka”, aczkolwiek jest z tym pojęciem silnie związana, w tym roku stając się pełnoprawną malarką (dla ułatwienia niepokojową). Jednak woli ruchome obrazki-video art, film eksperymentalny, nowe media. Uwielbia kręcić…dużo kręci, głównie video. Materiał, który prezentuje na imprezach składa się z jej własnych produkcji. Jej styl to mieszanka romantik pank fetysz + surowy industrial. Wyznaje zasadę-koloru nigdy dosyć, głównie magenta i ultramaryna. Zajmuje się także grafiką, animacją, fotografią mody i reklamową. Swoje wizualizacje prezentuje głównie na południu, świeciła m.in. w klubach: Inqubator (Katowice), Ministerstwo (Kraków), Roentgen (Kraków), Zoom (Kraków), kino Wenus (Pszczyna), Antidotum (Sosnowiec), festiwal Visual Connection 2006 (Wolsztyn), oraz Mayday 2006.


Go2air

Vj, grafik, na co dzień współdziała z kolektywem Sensikru. Tworzy oprawę vj-ską na potrzeby trasy koncertowej Noviki, promującej jej nową płytę Tricks of Life.Swoje wizualizacje prezentuje z równym powodzeniem do muzyki klubowej – min. dla czołówki sceny house (Phats and Small (UK), Rune RK aka Artificial Funk (Dania), Matteo Esse (Italy), RLP Paris/Frnace, Grant
Nelson Swing City rec/london) jaki i w trakcie koncerów hip-hopowych (Feel-x Soundystem, WWO, Kanał Audytywny) reggae/dancehall (Bass Medium Trinity, Jamal, Getoblasta, Masala Soundsystem) oraz rockowych ( Pogodno, Voo Voo,). Jego sety były także wizualnym uzupełnieniem pokazów mody.Prezentował swoje umiejętności na festiwalach vj-skich (Visual Connection, Visual Flava) oraz w trakcie imprez towarzyszących festiwalowi Era Nowe Horyzonty.
Publikuje sample vj-skie, które można pobrać min. ze strony
www.vj.go2air.net
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_