Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

12-05-2007, sobota

Electronic Sounds Detonation

Kino Andromeda, Tychy
DJs:
DJ Clodagh (The Vinyl Vixens – Irlandia)
A.P. (F.A.T. Collective, Kick the Drum, Stay Up Forever, Powertools, Cluster – UK)
M.V. Project (Substanz Art. – Cieszyn) – 4 decks set
Osmo (Scythe Squadron Recordings – Gdańsk) – live
Norf (Acid.pl ,Wro.Pro – Wrocław)
Mainliner (Acid.pl, Wro.Pro – Wrocław)
Crisp (Pure.Sounds – Tychy) – live
Marecheck (Pure.Sounds, Jah Sound No System – Tychy)
Lesar (Pure.Sounds, Combat Corps – Tychy)
Centi (Free Shooter – Tychy)

Vizualizacje: VJ Trotula
Bilet:
przedsprzedaż 20 zł / w dniu imprezy 25 zł
Start: 20:00
Koniec: 08:00

Zapraszamy na pierwsza z cyklu imprez, które mają za zadanie obudzić nasze miasto sypialnie. Impreza ta odbędzie się pod szyldem Juwenalii i zagrają na niej specjalnie zaproszeni goście, piękna i utalentowana: DJ'ka Clodagh z Irlandii oraz A.P. z F.A.T. Collective - UK. Oprócz nich usłyszycie: M.V. Project w secie na 4 gramofony, Osma ze swoim live setem oraz dwójke gości z Wrocławia - Norfa i Mainlinera. Na dokładke zagra nasza Tyska ekipa: Crisp - live, Marecheck, Lesar oraz Centi. O wizualizacje w tym dniu zadba jedna z nielicznych kobiet wizualizatorek w Polsce, VJ Trotula.

Soundsystem: 12 000 W [!!!]

rezerwacja biletów


DJ Clodagh

W zaledwie 4 lata przeszła drogę od domowej dj'ki do suportowania jednego z najbardziej znanych na świecie Djów: Carl’a Cox’a! Carl Cox osobiście zaprosił Clodagh aby występowała przed nim jako suport pod czas trasy po Francji w 2005 roku! Granie dla prawie 4000 ludzi na niesamowitych imprezach „Carl Cox & Friends” w Paryżu i Strasburgu. Od rozkręcania tłumów miedzy Sashą a Carlem na „Inox3 Electronic Music Festiwal” w Toulouse, do rozgrzewania gości przed występem Carla w znanym VIP-room'ie na Festiwalu Filmowym w Cannes. Clodagh jest w stanie zagrać w każdej chwili na każdego rodzaju imprezie gdyż jej styl jest urozmaicony: od elektro poprzez funky tech house do pumping techno.

Trasę rozpoczęła od występu 1 maja w jej rodzimej Irlandii, w klubie Redbox w Dublinie. Poprzedzało to 6 kolejnych występów we Francji. Jeśli chcecie dowiedzieć się o tym czegoś więcej zajrzyjcie na www.carlcox.com. Poza tym występowała też po numerze jeden wśród Djów, Tiesto, na „Autumn Electronic Festiwal” w Toulouse we wrześniu 2005.

Ta Irlandka osiągnęła bardzo dużo biorąc pod uwagę to, że zaczęła grać w 2001 roku, jednocześnie promując jej własny cykl imprez, „Spiritualised”, w Londynie. Wygrała też liczne zawody organizowane dla Djów:
* Cyberdog Hard Trance Dj Competition (2001)
* Trevor Rockcliffe’s Stomp Techno Competition (2004)
* The Ascension Awards House National Dj Comp (2004) (gdzie grała w klubie WMF w Berlinie).

W 2003 roku dostała się do finałowej czwórki (spośród 300) 6 części ITV docu-series „THE JOY OF DECKS”. Zamysł przedsięwzięcia był taki, aby zmienić 4 początkujących ,obiecujących Djów w profesjonalistów. Było czworo mentorów….Mr.C, Roni Size, Sister Bliss & Tom Middleton. Sister Bliss z Faithless wybrała Clodagh jako swoją podopieczną! Podczas show miała okazje stworzyć w studiu swój pierwszy kawałek tribal house pod tytułem „Oiche Mhaith” („Good Night”). Miała również okazje zagrać w Bora Bora (Ibiza), Turnmills (Londyn) i Shindig (New Castle). Finał tego przedsięwzięcia odbył się w Nation ( Liverpool) gdzie pokazała co potrafi przed tysięczna publicznością! Osiagnęła swoje cele: skreczowała, grała na 3 deckach, wrzucała sample z cdj + efx! To było dla niej fantastyczne doświadczenie i osiągnięcie, gdyż grała dopiero od dwóch lat! www.thejoyofdecks.tv
To właśnie wtedy Carl Cox zauważył jej ogromną energię i właściwe podejście do grania.

Dj’e którzy ją zainspirowali to: Valentino Kanzyani, James Zabiela, Jeff Amadeus, Chris& Aaron Liberator, DAVE the Drummer i oczywiście Carl Cox! A więc co dalej?? Clodagh jest bardzo podekscytowana przyszłością, jest wiele rzeczy których chce się nauczyć. W styczniu 2004 roku rozpoczęła kurs, aby zgłębiać tajniki produkcji muzyki. Chce nadal grać na 3 deckach + sampler i efx, a przede wszystkim tworzyć sety tak interesujące i kreatywne jak to tylko możliwe. Planuje także przed 2007 rokiem otworzyć własną wytwórnie (label).

Clodagh jest zawsze doceniana za jej przepełnione energia sety i umiejętność zdobycia sympatii publiczności dla której gra. W 2005 roku to co potrafi pokazała tłumom m.in. w Polsce, Bułgarii i jako główna gwiazda w Marsylii na południu Francji. Według niej Dj powinien dostarczać rozrywki, wyrażać swoja osobowość poprzez muzykę i myśleć tylko o jednym: jak zabawić publikę!

Clodagh grała m.in. z:
Carl Cox, Tiesto, Sasha, Sister Bliss, Mr.C, Roni Size, Tom Middleton, Herman Cantanno, Trevor Rockcliffe, Dj Misjah, Ignition Technician, Misstress Barbara, Chris & Aaron Liberator, DAVE the Drummer, Anderson Nosie, Erol Alkan, Headman, Audio Bullys, Tall Paul, Santon Warriors & Express 2.
„Ona ma potencjał Carl’a Cox’a”...Mr. C
„Zakręcona dj!”… Roy the Roach (Trust the Dj)
„Najlepszy dj rozgrzewający publiczność!”….Trevor Rockcliffe
„Clodagh, kiedy staje za deckami, to esencja imprezowego zwierzaka”…Sister Bliss

źródło: www.djclodagh.com


More info:
www.puresounds.prv.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_