Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

21-04-2007, sobota

Break Mashup! - Backdraft

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Backdraft (botchit&scarper/passenger/UK)
E-Diot Crew (live act+set/wrocław)
Racket & Bertino (quickfinder/kosmoludes)
c.l.vegaz [k.a.t.a.r.z.i.s.)
Phill (beatoholikz)
Bilet:
12 zł do 22:00 / 15 zł po 22:00
Start: 21:00
Koniec: 06:00

Backdraft

To break beatowy duet z Manchester (UK), który podbił scenę break dzięki swoim genialnym produkcjom wydawanym w czołowych brytyjskich labelach Botich/Passenger. Obecnie produkcje Backdraft charakteryzują się mocnym, ciętym i połamanym beatem który miażdży dance floory na całym świecie. Backdraft to Karrie i Paul pochodzący z Bolton. Para ta współpracuje wspólnie już od prawie dekady a ich stosunki na scenie jak i w studio są produktywne i harmoniczne co daje wspaniałe rezultaty. Początkowo pod pseudonimem Tripwire promowali styl Drum & Bass, i w tym stylu kreowali swoje produkcje dla wytwórni Flex records. Jednak gdy na evencie World Dance, po raz pierwszy usłyszeli new skool Breaks zmienili swoje upodobania, które podążyły w kierunku break beatu. Karrie i Paul twierdzą, iż brake beat jest dla nich nowo odkrytymi możliwościami w kreowaniu dźwięków klubowych. Ich niebanalny styl jest mocno zakorzeniony z Junglem który bezkompromisowo łączą z obecnie kreowanym stylem. Lubią łączyć dzikie futurystyczne dźwięki z mocno wykręconą perkusją oraz niebanalnymi podkładami wokalnymi. Nawiązali współpracę wokalną z niebywałym talentem lirycznym LENKIM (Machester) który wprowadził niesamowite wokale do Time to react, the amen toting monser który będzie można ujrzeć na ich drużynowym wydawnictwie z amerykańskim downbeat oraz z Cantankerous który zaczął współprace razem z Backdraft przy realizacji drugiej produkcji dla Passenger. Ostatnio Backfraft połączył siły z 24th gold na trzecim releasie z passenger R U, gotowa część 2 z singlem do zrzucenia na Passenger (funk rock/popcorn) & Botchit (Off the Wall/Nicotine) i long play który ma wyjść na Passenger w 2008 tak samo jak cd 2007. Wygląda na to że będzie to pracowity rok dla Backdraft.
W kwestii Dj'ingu Backdraft posiada wspaniały kontakt z publiką której serwuje olbrzymią dawkę energii. Ich kruszące tynk z sufitu sety mieliśmy okazje usłyszeć na ternie wysp brytyjskich oraz całej Europy, jednak to nie wszystko gdyż kunszt produkowanych przez duet Backdraft kawałków został doceniony również za oceanem rezultatem czego jest kilka produkcji wydanych przez Amerykański label Downbeat production. Ich unikalna technika mixowania oraz oryginalne dźwięki zasłużyły na ogromne uznanie na światowej scenie break beatowej, a dzięki czemu ich publika wciąż zyskuje sobie nowych członków.

Sets:
Backdraft-mix.mp3
Backdraft-exclusive-breaks-mix-for-aquasky.mp3
Backdraft-mix-jan-07-web.mp3


E-Diot Crew

Ekipa bawiąca się produkcją muzyki oraz organizacją i promocją imprez, w undergroundzie siedzą głębiej niż moskiewskie metro, ale to pewnie przez ich trudne dzieciństwo. Przełom w ich karierze i jak do tej pory największy sukces nastąpił w połowie lat siedemdziesiątych, kiedy to wyróżnieni zostali laurką przez popularny miesięcznik "Twój ogród". Podczas rozwoju muzycznego szczególne piętno pozostawili na nich The Prodigy, dj Shadow, Orbital, LFO, czy Hybrid, no i oczywiście, jak w przypadku każdego prawdziwego odbiorcy elektroniki - nasz zachodni sąsiad - Scooter. e-diot crew to duet, możecie ich poznać, czy nawiązać kontakt odwiedzając myspace.com/zerotoleranceforsilence. Sety e-diot crew to połączenie pulsującego, energetycznego amatorskiego live actu i beznadziejnego mixu… ale to pewnie przez ich trudne dzieciństwo.


Bertino

Dj i producent, którego od dziecka inspirowała muzyka w znaczeniu ogólnym, jednak wraz z wiekiem zainteresowania jego zaczęły koncertować się wokół Dj-ki .Początkowo były to imprezy organizowane dla przyjaciół. Brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty powstały na starych magnetofonach, cd-playerach,a nawet na wyciągniętych ze strychu starych gramofonach. W `97 roku rozpoczął swą przygodę z audycjami muzycznymi w Radio TOP ( "Zerwij Sufit";" Big Star Club"), które jeszcze bardziej zaostrzają mu apetyt na pokazanie się przed szerszą publicznością. Inspirację swą czerpał z twórczości Fatoby Slima i dlatego w jego dyskografii pojawiły sie połamane klimaty.Pierwszy publiczny występ za deckami zaprezentował w Klubie 77 w Gliwicach. Później pojawiła się chęć stworzenia własnego teamu i wraz z dj Racket’em ukazali się pod nazwą KOSMOLUDESS. Razem rezydowali w gliwickim klubie Be Free. Uczestniczył też w plenerowej imprezie Boom Night, która prezentowała dj’s z całej Polski. Miał przyjemność pokazać się u boku takich postaci jak: BOOGIE MAFIA, MAFIA MIKE, BLONDE, SIXMILIAN,ADAMUS, EPROM, DEX, FLEXIBLE, PULP, TWINN, FRUITMAN, SOLO, LARSEN, OSCARSIX&NATASHA, ENDRIU, COOKIE, BLONDIE, PHILL, CHRISJAXX, ALEX HARMONY, MALFUNKTION, RACKET, SIBI, LUK A, DISCOX, ESEL, GRENDY, CISCO, HOSE ,DECO, BELA, LUK S, MISHKA, CURE, FILIP D,LISI. Dzięki temu zaczął pokazywać się na scenie klubowej Śląska i nie tylko. Na początku 2004r. wyjechał do Madrytu gdzie grywał w hiszpańskich klubach i jednocześnie zaczął poznawać tamtejszą scenę muzyczną. Po powrocie z Hiszpanii podejmuję współprace z kolejnym dzieckiem break beatu dj Trecorrem, z którym nakręca imprezy pod szyldem TWISTER, promujące break na Śląsku.Granie na imprezach i bawienie publiki to jednak dla niego zbyt mało. Kolejnymi jego ambicjami stają się jego własne produkcje. Marzeniem jego jest aby ukazały się one na 12`` krążkach, czy tak sie stanie....?! Czas pokaże.


Racket

Dj i producent, który mieszka i tworzy w Gliwicach. Muzyka towarzyszy mu od urodzenia tak jak każdemu z nas. Kiedy był małym pięcioletnim chłopcem uwielbiał przebywać u dziadka, który miał w tamtych czasach adaptery marki unitra .Na tych adapterach słuchał bajek. Już w tedy czarna płyta nie była dla niego obca,coraz bardziej byl zafascynowany muzyką do momentu w którym zaczął stawiać pierwsze kroki w miksowaniu.Nie bylo go stać na profesjonalny sprzęt więc z kolegą skonstruowali swój mikser z dwóch tunerów i zaczeli grać na amatorskich imprezach dla przyjaciół. Mimo to chciał grać dla większej publiki. Po ciężkich trudach udało się i zaczął grywać w klubach i na imprezach plenerowych. W roku 2004 brał udział w konkursie pod nazwą pop dj, zdobył pierwsze miejsce w Polsce. Muzyka jaką gra to funky breakbet, big bit, dużo instrumentalnych brzmień połamanych bitów, pozytywnej energii i wgniatającego w siedzenia basu. Poza miksowaniem muzyki, zajmuje się komponowaniem własnych utworów, które mają zamiar pomóc mu w realizowaniu dalszych planów na przyszłość.


c.l.vegaz

Wszystko zaczęło się na przełomie lat 95/96 kiedy po raz pierwszy wybrał się na sylwestrową imprezę techno. Dwa lata pózniej jako nastolatek zafascynowany owczesnym brzmieniem house i techno kupił sobie swoje pierwsze gramofony i wybrał sie na wycieczkę do Wiednia w celu zakupienia swoich pierwszych vinyli poniewaz w tamtym czasie zakupienie płyt w Polsce bylo niemożliwe. Od tamtego czasu przechodził fascynację wieloma stylami min. drumnbassem by ostatecznie skupic swoja uwagę na breakbeacie. Spotkał chlopaków z drum’b’bassowo-breakbeatowej formacji K.A.T.A.R. i razem postanowili zalożyc K.A.T.A.R.Z.I.S. które dziś uważane jest przez wielu za najlepszych krajowych producentów breakbeatu. Miał okazje supportowac min.: Breakfastaz, Janette Slack, Cut Master Jay, Kmin , Sonic Trip oraz wilu innych krajowych I zagranicznych dj i producentow których niesposó tutaj wymienić.Grał na kilkudziesięciu imprezach w renomowanych klubach w calym kraju min. Festiwal Boat City 2006 i cykl Break Beat Familia Meeting. Swoje sety prezentował min. na antenie Polskiego Radia Bis I internerowego Radia Rewers. Sam zorganizowal kilkadziesiąt imprez promujących połamane brzemienia głównie w swoim mieście Bielsku – Białej gdzie był rezdyentem nieistniejącego juz klubu Sticky Fingers, ale także organizowal imprezy w innych klubach i w innych duzych miastach.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_