Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

28-04-2007, sobota

Minimalove *04 / Import!

Quasar, Gliwice
DJs:
dB (karloff recordings / backgound reckords / sub static) - Live !

Silvianna ~ D (fok_yt! / monofaktura / dub system / OTO studio)
Optik (mekkatech soundsystem / OTO studio)
Bilet:
10 zł
Start: 22:00

dB

Prawdziwe nazwisko: Daniel Bemberger. Urodzony w 1974 roku w Klagenfurt w Austrii. W 1995 r. przeniósł się do Wiednia, gdzie rozpoczął studia biologiczne, które po dwóch latach zamienił na akademię sztuk pięknych (kier. sztuka mediów). W Wiedniu obecnie mieszka i pracuje.
Pierwsze muzyczne kroki stawiał w początku lat 90. jako basista alternatywnej kapeli. Jego spojrzenie na muzykę zmieniło się wraz z używanym sprzętem: czterościeżkowy automat, odbiornik radiowy i mnóstwo kaset posłużyły mu do tworzenia ambientowych tracków. Stale powiększająca się kolekcja płyt z najróżniejszych półek gatunkowych pchnęła go w 1997 r. w kierunku dj'ingu, w którym skoncentrował się na elektronice i instrumentalnym hip-hopie. Zakup komputera i gramofonów oraz intensywne zgłębianie tajników sztuki samplingu zaowocowały kolejnymi stworzonymi kawałkami, które w stylistyce przeniosły się na obszary klubowej elektroniki - od tego momentu działał równolegle: jako dj i producent. W 2002 roku, wraz z ukończeniem szkoły wyższej, w katalogu Sub Static Records pojawiło się jego pierwsze wydawnictwo (Donaupark EP). Wraz z nim skoncentrował się na doskonaleniu swojego producenckiego warsztatu; swoje produkcje opiera przede wszystkim na samplingu swojej kolekcji nagrań, jako narzędzia używa wyłącznie komputera.

Releases:
Donaupark (12") Sub Static 2002
Petrzalka (12") Karloff 2003
Aspern EP (12") Background 2004
Gdansk EP (12") Karloff 2004
Peron (CD) Background 2004
Peron (2xLP) Background 2004
Troon EP (12") Background 2004
De Haan EP (12") Karloff 2005
God's Will Phone Center (12") Boogizm 2006


Silvianna ~ D

Wyczulona na detale i piękno otaczającego ją świata składającego się z micro dźwięków zawartych w szumie wiatru, kapiącej wodzie, w deszczu... To dla niej kwintesencja muzyki oraz przejaw swoistego rytmu, który wyznacza jej własny i niepowtarzalny kierunek nie tylko w muzyce... Jako jedna z pierwszych kobiet w Polsce zaczęła grać muzykę z kręgu micro-click-house, co zaowocowało współpracą z ciekawymi osobami i realizacją jej marzeń. Wypadkowa tej fascynacji to nie tylko organizacja wspólnych cyklicznych imprez w klubach i w plenerze, to także Dubsystem, oraz obecny projekt Fok_ yt!, który tworzy wraz z konradem eL i Fabiannem. Właśnie z ramienia Fok_ yt! powstaje sklep internetowy, który ruszy już niebawem pod nazwą Monofaktura (www.monofaktura.eu), gdzie będzie można kupić zarówno ciekawe płyty jak i oryginalne koszulki, torby, dodatki etc. Jak twierdzi każdy set jest niepowtarzalną osobliwą opowieścią zrealizowaną pod postacią dźwięku, a sety jej można było usłyszeć w większości polskich znaczących klubów m.in. w Warszawie, Krakowie, Szczecinie,Zielonej Górze, Katowicach, Toruniu, Białymstoku...


Optik

DJ od 1999 r., jeden z założycieli Mekkatech Soundsystem.
Jego więź z muzyką elektroniczną zaczęła się w wieku wczesnopodstawówkowym, od rzadkich okazów polskiej elektroniki przełomu lat 80. i 90.: Marka Bilińskiego, Kombi, później - Wieloryba, produktów demosceny oraz gigantów syntezatorowej muzyki (J.M. Jarre'a, Tangerine Dream). Z czasem żywo zainteresował się rosnącą sceną minimal techno i tech-house, by po kilku latach stanąć za gramofonami. Stopniowo, pod wpływem własnych muzycznych poszukiwań oraz "rewolucyjnego" klimatu, jaki zapanował w Mekkatech, kierował się w stronę brzmień odleglejszych klubowej stylistyce - muzyki z pogranicza click-elektroniki, dubu, electro, minimal house'u, basic channelowego dub techno i ekstremy z brighton.
W swoich setach stara się łączyć eksperyment, oryginalność i dubową przestrzeń z energią, czyli tym, co najlepsze w muzyce tanecznej.
Poza muzyką zajmuje się sztukami wizualnymi: web designem i komputerową ilustracją.More info:
traumaboy.com
www.sub-static.de
www.karloff.org
www.background-records.de
www.mekkatech.org
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_