Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

11-11-2006, sobota

Jimpster

zamknięty / Dekadencja Private Club, Katowice
DJs:
JIMPSTER (Freerange Records UK)
Glasse (Import W-wa)
K.Mill (Fantomas Crew)

wizualizacje Sylwek Luczak crew
Bilet:
15 zł / z kartą klubową 10 zł
Start: 21:00

Lider Everything But The Girl, a zarazem uznany dj i producent Ben Watt tytułuje go “królem future soulu”. Do jego fanów należą m.in. Gilles Peterson, Tom Middleton, Miguel Migs czy Mixmaster Morris. Dzięki wyśmienitemu muzycznemu smakowi, niebanalnym umiejętnościom producenckim i lekkości, z jaką porusza się między przeróżnymi gatunkami, Jamie Odell aka Jimpster od wielu lat cieszy się niesłabnącą sympatią fanów zarówno jazzującej elektroniki, broken beats, jak i house’u spod znaku deep i electro.

W niemal piętnastoletniej karierze remiksował już nagrania m.in. Coldcut, Lamb, Charlesa Webstera, Freda Everything, Georga Levina czy artystów z katalogu słynnej amerykańskiej wytwórni Naked. Od dziesięciu lat stoi na czele wytwórni Freerange – czołowej wyspiarskiej oficyny z kręgów nu-jazz i deep house, nakładem której swoje płyty wydają m.in. Switch, Shur-I-Kan, Square One, Trevor Loveys, Mike Monday i Marco De Souza. Przed kilkoma miesiącami do sklepów na całym świecie trafił najnowszy album Jimpstera „Amour”.

Poza solową działalnością jako ceniony producent i remikser, Jimpster wchodzi w skład formacji The Bays. Ich całkowicie improwizowane występy podczas słynnych radiowych sesji Johna Peela w BBC Radio 1 czy najważniejszych światowych festiwali, z Glastonbury, The Big Chill i Womad na czele, zapewniły im opinię jednej z największych koncertowych atrakcji ostatnich lat.

Niemniejszą popularnością Brytyjczyk cieszy się jako dj. Inspirowany twórczością Francois Kevorkiana i Jazzanovy, swoje eklektyczne sety miał okazję prezentować już w Japonii, Republice Południowej Afryki, Stanach Zjednoczonych czy Rosji. Regularnie pojawia się za gramofonami czołowych brytyjskich klubów, z londyńskimi Fabric i Neighbourhood na czele.


More info:
www.freerangerecords.co.uk
www.dekadencja.com
www.fantomas.com.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_