Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

17-11-2006, piątek

Saikodelicia

Inqbator, Katowice
DJs:
Gagarin [Jagodziani - Gdańsk]
Bubblegum [Psylesia - Kwaśne Łąki]
Styropian [Psylesia - Katowice]
Bilet:
5 zł do godz. 22 / 7 zł po 22
Start: 22:00

Po półrocznej przerwie Psylesia wraca do Inqbatora. Tym razem jednak Psychedelic Trance będzie głównym daniem, a nie dodatkiem. Impreza ta może być także przełomowa, jeśli chodzi o rozwój Śląskiej sceny psytrance. Saikodelicia odbędzie się w starej części Inqbatora, jednak jeśli impreza się uda to jest wielka szansa na to, by kolejne imprezy odbywały się na dużej Sali, a wówczas... sami wiecie - będzie się działo. Jednak podczas tej imprezy druga salka będzie w 100% przeznaczona do zabawy, nie będzie na niej kanap, stołów i innych przedmiotów, które mogą przeszkadzać w odlatywaniu. Odpocząć będzie można w pozostałych częściach klubu. Możliwe jest, że w tym samym czasie na dużej salce będzie odbywała się jakaś inna impreza, jednak osoby które się na niej pojawią nie będą miały możliwości pojawienia się w starej części klubu. No chyba, że zakupią wejściówki. Także wejścia do obu salek będą oddzielne - więc nic nie będzie nam przeszkadzało w odbiorze muzyki granych przez Gagarina, Bubbleguma i Styropiana. Właśnie ta trójka będzie przez całą noc serwowała nam przegląd tego co ostatnimi czasy w psychedeli "piszczy". Nie zabraknie lekkich Progressów, powykręcanych Psychodelików oraz melodyjnych Full On'ów i Goa. Każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Teraz może kilka słów o DJach grających na imprezie.


Gagarin to lider gdańskiej formacji Jagodziani[www.jagodziani.org], która ma na swym koncie kilka open air'ów oraz imprez w klubach. Muzycznie Gagarin nie zamyka się w jednym gatunku. W jego setach przeważa Progressive, jednak w szczytowych momentach swych setów potrafi odpowiednio dobrać utwory Goa, Psychedelic oraz Full On.


Bubblegum do tej pory grał na dwóch imprezach Psylesii, jednak z początkiem października zasilił szeregi Psylesia Crew i będzie to jego kolejny "debiut". W swych setach stara się prezentować utwory z pogranicza Progressive i Minimal Trance.


Psychedelic i Melodyjny Full On to gatunki, w których obraca się Styropian.

Nie zabraknie oczywiście fluoro dekoracji, za które odpowiedzialne będą ekipy Jagodzianych i Psylesii.

Serdecznie zapraszamy was 17 listopada (piątek) do katowickiego Inqbatora na noc pełną kolorowych i powykręcanych dźwięków, dzięki którym będziecie mogli oderwać się od szarej "jesiennej" rzeczywistości.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_