Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

28-10-2006, sobota

Jesień Amen Tour - the Drum&Bass Fallout

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Switch Technique (Section8 records)
Zombie (Behemoth Breakz)
Kwik Eklektyk (EBM Junglist)
Auricom (EBM Junglist)
Pantera b2b Kamolsky (457Lab)
mc Marv (457Lab)
Bilet:
10 zł do godz.23.30 / 15 zł po 23.30
Start: 22:00

Połączone siły duetów 457Lab i Eastern Borderline Massive, które bedą wciskać kolejne miasta w parkiet najcięższymi, najbardziej nieprzewidywalnymi dźwiękorytmami: od drum&bassu po breakcore i gameboygabba.
Jesień Amen Tour: Drum&Bass Fallout czyli... Pantery i Kamolskiego urodzinowe party :)


Switch Technique

23 letni Dominik aka Switch Technique muzykę uwielbiał od zawsze. Początkowo jego gusta krążyły między grunge'm, hardcore'm i metal'em. Z drugiej strony wciągnęły go też dokonania kultowej ekipy Wu Tang Clan. W elektronice ceni sobie nade wszystko ambient i experimental spod znaku Future Sound of London. W 1999 roku sluchajac audycji w Radiostacji odkrył drum'n'bass, który stał się jego największą muzyczną miłością. W tym samym czasie rozpoczął zabawę z tworzeniem dźwięków, lecz na poważnie produkcją własnych kompozycji zajął się dopiero pod koniec 2002 roku. Jego utwory to esencja ciężkiego i mrocznego drum'n'bass'u, przesiąknięte klimatem filmów sci-fi i horror, pobrzmiewają w nich echa fascynacji takimi postaciami jak Tech Itch, Hidden, Dom & Roland czy Evol Intent. Produkcje Switch Technique spotkały się już z zainteresowaniem zachodnich wytwórni.


ZombieJako DJ, dał się poznać w składzie Behemoth Breakz, grając najtwardsze odmiany d'n'b. Sety Zombiego są kompletnie nieprzewidywalne, szorstkie, punkowe, psychodeliczne i pełne dysonansów. Pomiędzy experymentami z ciężkimi dźwiękami spod znaku dnb, odkrywa oblicza zupełnie przeciwnej strony brzmieniowej z kompletnie chilloutowych przestrzeni takich jak nujazz, triphop, ambient. Przez 2 lata prowadził audycję w klimatach chill out "Kanapa Trippin By Zombie" na falach niestniejącej już lokalnej rozgłośni radiowej ABC. Współpracując z olkuską amatorską ekipą filmową "The Air Corporation" pomagał przy produkcji amatorskiego filmu dokumentalnego "Third Eye" oraz przy ścieżce dźwiękowej do tego filmu.
Supportował imprezy z takimi postaciami jak Eye-D, Hidden, Leon Switch, Panacea. Obecnie finalizuje pracę do wydania drugiego krążka nakładem labela REST IN PIECES.


Kwik EklektykLubi kotlety z płatkow owsianych i obiady w barach mlecznych. Nie cierpi dentysty, ale kocha dnbsowe wiertaki. Nie używa suszarki do włosów ani mydła w płynie, ale przepada za dobrym liquidem. Jego tato potrafi zjeść ogórki ze śledziem, idzie wiec kwiczacy w jego ślady, tyle że bardziej z głośnikow maszapuje. Dumny z mieszkania na kresach wschodnich przewodniczy kółku Eastern Borderline Massive oraz rezyduje w cenionym klubie Metro w Bialymstoku. Jak poprosisz to pożyczy 5 zyla, poradzi jaki hiphop jest elo, czego posłuchać do poduszki, abo jak zrobić dobre party na skłocie.


AuricomUrodził się i obecnie mieszka w Białymstoku. Drum'n'bass'em zainteresował się w sumie przypadkiem, nie wiedząc do końca, co to jest i czemu mielone? Z tego co pamieta pierwszym numerem jaki slyszał był "Brown Paper Bag" Roni'ego Size'a, potem potoczyło się dalej, Dillinja, Photek... Teraz jego styl to głównie dnb wagi superciężkiej (jak on sam), pełne amenow, atakujące komórki mózgowe z każdej strony. Nie jest jednak ograniczony muzycznie, o nie. Lubi dobry hiphop, oldskoolowe pianinka, punkowe gitary, schabowe i ładne dziewczyny z ciemnymi wlosami. Często odpoczywa leżąc na kanapie i słuchając ambientu, nie gardzi tłustym, połamanym elektro. Pupcie i cycuszki z gatunku ghettotech też nie są mu obce. Poliglota. Biegle włada łaciną podwórkową i nie szczędzi komplementów jeśli ktoś na nie zasluży. Kocha to co robi i stara się być w tym jak najlepszy.


457Lab to Kamolskyi mc MarvTen pierwszy pochodzi z Bytomia, drugi z Biskupca (aktualnie okupuje Portowe Miasto Szczecin). Jak przystało na XXI wiek poznali się przez Internet i z miejsca połączyła ich fascynacja do wódki żołądkowej oraz lesbijsko -gotyckiego porno. Po pewnym czasie zorientowali się, że obaj lubią również drum‘n’bass. Mając za sobą kilka wspólnych imprez założyli 457Lab by wspólnymi siłami organizować połamane imprezy, jak również lansować się jako kolektyw. Razem bądź osobno, występowali min. z Dieselboy, Kosheen, Panacea, Dissident, Leon Switch, Hidden, Eye-D, L Plus, Social Security, Vicious Circle, Nocturnal, Spice, Codex i nie wiadomo z kim jeszcze...


Kalendarz JAT:
14.10: Szczecin
20.10: Gdynia
27.10: Wrocław
28.10: Chorzów
03.11: Białystok
04.11: Toruń
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_