Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

09-09-2006, sobota

Minimalnie Kulturalnie 6

Quasar, Gliwice
DJs:
Muaddib (twistedlegz)
Konrad eL (fok_de_kolektyf)
Erick Kowalski (minimalniekulturalnie)
Doris (minimalaniekulturalnie)
Bilet:
10 zł
Start: 21:00

Muaddib - [bartek mikołajczyk] W kolektywie od 2003 roku. Jego muzyczne zainteresowania cały czas ewoluują. Swoje poszukiwania zaczynał od miękkiego i bardzo kobiecego, ale również zimnego i przestrzennego deep house. Z biegiem czasu w jego setach pojawiły się mocniejsze brzmienia energetycznego tech house oraz dźwięki łączące w sobie elementy house, techno i elektro. Jego najświeższą fascynacją są mocno elektroniczne minimal i micro house. Tak na dobrą sprawę nie da się sklasyfikować muzyki, którą gra. Jest otwarty na wszystko co przynosi ze soba współczesna taneczna elektronika, a intuicja i poczucie smaku podpowiedzą mu, że jest to coś, co warto pokazać innym.

Grał już m.in. w:

Bielsko Biała (Metro)
Bydgoszcz (Punkt-G)
Gorzów (Fsamras, Pozytyv, Zielony Abażur)
Szczecin (Mezzoforte)
Toruń (NRD)
Warszawa (Luzztro)
Wrocław (Droga do Mekki)
Zielona Góra (m.in. Abstrakcja, Jazz Club Harlem, Rotterdam, Straszny
Dwór...)


Konrad eL - Od 1998 związany ze sceną gorzowską, gdzie jako jeden z pierwszych dj-ów zafascynowany niemieckimi produkcjami propagował szeroko rozumianą muzykę elektroniczną oscylującą w obrębie minimal i techno. Efektem tej fascynacji był szereg imprez organizowanych początkowo w Strzelcach Kraj. wraz z przyjaciółmi zza Odry pod hasłem "Transceiver". Ponadto dał się poznać w Gorzowie jako dobry organizator imprez zarówno legalnych jak i nielegalnych, które cieszyły się powszechnym uznaniem i pozwalały spojrzeć szerzej na spektrum muzyki elektronicznej. W 2001 roku wyjeżdża do Wielkiej Brytanii i w jego setach zaczynają pojawiać się dźwięki związane z tamtejszą sceną tech-house. Kluby takie jak Fabric, 93 Feet east, czy też Herbal stały się kolebką poszukiwania wciąż to nowych dźwięków. W Anglii poznaje dj T-Phonic oraz NFA czego efektem jest organizacja kilku imprez na Wyspach pod hasłem "Unity". Po powrocie z Wielkiej Brytanii wspólnie z przyjaciółmi, m.in. z Silvianną~d rezydował w gorzowskim Zielonym Abażurze , gdzie w czwartki można było usłyszeć dźwięki z kręgu minimal - house. W tym samym czasie rodzi się pomysł na organizację imprezy plenerowej w okresie wakacyjnym nad jeziorem "polnym" koło Gorzowa, która to w tym roku miała swoją piątą edycję. Ponadto wraz z Silvianną~d rozpoczęli cykl imprez pod nazwą Audiosfera, na której gościli m.in. Optik (Mekkatech), Muaddib (Twistedlegz), Sin Sensor (Szczecin), Seb (Wrocław) , Micromission (Poznań), Tom Mosler (offside / Koszalin) Doris (minimalnie kulturalnie). Jego sety z kręgu minimal/tech-house, deep/techno, można było usłyszeć m.in. w Mezzoforte, Crossed (Szczecin), Berlin Monroe (Poznań), Harlem club (Zielona Góra), Zoom (Kraków). Aktualnie Konrad eL, Silvianna~d oraz związany z gorzowską sceną Antonn pracują nad muzycznym projektem 'fok_de_kolektyf."


Erick Kowalski - Koneser oraz kolekcjoner muzyki dlugo zanim zaczal mixowac w klubach ponad 9 lat temu. Jego sety to synteza elektroniczna minimalnych dzwiekow z elementami funka i electro (czasami) od jakiegos czasu Erick mieszka poza granicami polski gdzie razem z grupą Soundinn organizuje imprezy z gwiazdami sceny minimal.

www.soundinn.co.uk


Doris - Jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej sięga 1996 roku, natomiast pasją zaraziła się w 2004 roku od członków kolektywu mekkatech
soundsystem. Dzięki nim poznała szersze horyzonty muzyki elektronicznej i totalnie się w nich zatraciła. Pod koniec tego samego roku pojawiła się myśl o zakupie sprzętu. Od pojawienia się myśli do ich realizacji, nie minęło wiele czasu i w jej pokoju pojawiły się pierwsze płyty, gramofony i reszta sprzętu. We wrześniu 2005 roku pierwszy raz zagrałam w klubie, od tego czasu dzieli się z innymi muzyką, którą kocha, a jest nią minimal, deeptechno i techhouse. Z Erickiem Kowalskim współtworzy kolektyw Minimalnie Kulturalnie, pod tą samą nazwą organizują cykliczne imprezy.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_