Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

13-05-2006, sobota

Sqandal / Qultura Outsider

Stołówka UŚ, Katowice
DJs:
PETE GOODING (Cafe Mambo/Renaisence/Ibiza)
K.Mill (Fantomas Crew)
DB Cooper (Frantic Krk)
X.Pablo (Sqandal/L4M)
MalFunkTion (RedBullMusicAcademy/Fantomas) live act

second floor (d'n'b & progressive):
K-Size (NeverAfter Krk)
dr Black (Sensikru)
Novicky (Stepahead Wrocław)
R. Sinner (Fantomas Crew)

VJ Taxi Drivers

www.sqandal.com.pl
www.qultura.pl
www.fantomas.com.pl
Bilet:
Przedsprzedaż: 10 PLN / w dniu imprezy 15 PLN
Start: 21:00

Jak poczujesz się zmęczony, wyobraź sobie Pete'a Goodinga, człowieka, który stoi za gramofonami w Cafe Mambo na Ibizie przez 8 godz. każdej nocy od 9 lat. Jego wyjątkowość polega na tym, że potrafi rozgrzać każde miejsce do czerwoności. Bez wątpliwości Pete Gooding jako dj jest jednym z niepowtarzalnych. Poprzednie lato było najbardziej owocne w jego karierze, przez sety w Cafe Mambo oraz rezydencje na imprezach : Four::Four w klubie El Divino i razem z Dave Seaman'em w klubie Amnesia i Cream w Mallorca.
Dwa lata temu Pete Gooding zagrał dla Pete'a Tong'a w "Radio 1" w jego audycji Essential Selection Show. Sezon skończył się bezapelacyjnie wygraną Pete'a Goodinga dla "Best Ibiza DJ Awards 2002". Przez ostatnie 9 lat Pete stał się swoistą ikoną Ibizy także przez specjalne jego granie o zachodzie słońca, które m.in. doprowadziło do niepowtarzalnych składanek Cafe Mambo, które zdobyły wiele nagród. W ciągu każdego lata miał swoja własna kolumnę w miesięczniku DJ Magazine's gdzie był recenzentem magazynu.

Pete Gooding zaczął w swoim rodzinnym Birmingham, gdzie prowadził swój sklep muzyczny "Vinyl Matters" przez ponad 3 lata oraz prowadził swoje wieczorowe granie z Phil'em Docherty w Futureshock. Jakiś czas później zaproponowano mu rezydencje w najpopularniejszych klubach miasta. W 1996 roku dołączył do swojego dobrego przyjaciela Steve'a Lawler'a jako rezydent w Cafe Mambo. Kariera Pete'a nie ogranicza się tylko do Ibizy; pod koniec każdego lata Pete odpoczywa grając wzdłuż Wielkiej Brytanii. Ponadto gra także za granicą - jak dotąd w ponad 25 krajach. Pogłoski z Balearow o poczynaniach tego wyjątkowego DJ'a zaczęły przybierać na sile po wypuszczeniu przez niego pierwszej składanki "Global Beats" przez wytwórnie Tide. Jego kariera producenta zaczęła się kiedy wypuścił swój debiutancki singiel z partnerem ze studia Adamem Routh jako Drax & Gooding z Twister / Guam przez wytwórnie Renaissance U.S.R. pod koniec 2001 r. Równo rok później, jeszcze w 2002 r. jako duet wypuścili "Straight to the floor / I love you" oraz remixy dla Hooj Choons i Positiva. Na początku 2003 roku ukazał się album Hooj Choons i Positiva z zaszczytnym udziałem Pete'a Tonga i Steve'a Lawlera.
Pete pracuje nad produkcją chill- out'owego materiału z Washingtonem, producentem Steve'a Lawlera pt. "Marine". Pierwszy kawałek "Horizon" ujrzy światło dzienne w kolejnej składance Cafe Mambo.54.
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_