Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

15-04-2006, sobota

Progress Night 3

Zanzibar, Chorzów
DJs:
Matt Zee [Seekwaves]
Moon [Minimalnie Kulturalnie]
Miq [Sicknoise]
Roover [Seekwaves]
Log!n [Seekwaves]
Bilet:
7zł
Start: 21:00
Koniec: 06:00

Moon / gliwice
Jej zamiłowanie do muzyki elektronicznej sięga 1996 roku,
natomiast pasją zaraziła się w 2004 roku od członków kolektywu mekkatech soundsystem. Dzięki nim poznała szersze horyzonty muzyki elektronicznej i totalnie się w nich zatraciła. Pod koniec tego samego roku pojawiła się myśl o zakupie sprzętu. Od pojawienia się myśli do ich realizacji, nie minęło wiele czasu i w jej pokoju pojawiły się pierwsze płyty, gramofony i reszta sprzętu. We wrześniu 2005 roku pierwszy raz zagrałam w klubie, od tego czasu dzielę się z innymi muzyką, którą kocha, a jest nią minimal, deeptechno i techhouse.
Z Erickiem Kowalskim współtworzy djski team Minimalnie Kulturalnie i pod tą samą nazwą organizują cykliczne imprezy w gliwickim klubie Quasar.

Matt Zee
Muzyka to jego pasja. Od dziecka interesowały go wyłącznie elektroniczne dźwięki. Depeche Mode, Kraftwerk, Yazoo, Laser Dance, Koto itp. istnialy dla niego przede wszystkim. W latach 90-tych, kiedy to pojawiła się muzyka techniczna oraz telewizja kablowa a w lokalnym radiu pojawiła sie pierwsza audycja z undergroundową muzyką techno, stwierdził, że nie tylko pragnie słuchac tej muzyki ale też ją mixowac. Kupił pierwsze nienajlepsze gramofony oraz mikser. Grywał na różnych prywatnych imprezach wsród znajomych. W okresie studiów ze wzgledu na brak czasu porzucił mixowanie, sprzedał gramofony oraz większosc płyt. Dwa lata temu znajomy ponownie rozbudził w nim starą pasję, posprzedawał wszystkie niepotrzebne graty i kupił gramofony oraz zaczął zbierać płyty.
Zaczął grywać w klubach. Zdążył już zagrać w mikołowskim klubie P.A.F, chorzowskim Zanzibarze, bytomskim Forte oraz Regresie, katowickim Inqubatorze, byłym gliwickim Ex-Lemonie, zabrzańskim CK Wiatraku oraz raciborskim Ozonie. Poznał wiele ciekawych ludzi, działał w organizacji Extreme-Tech i współorganizował imprezy, a obecnie jest członkiem SeekWaves. Jego styl to szeroko pojęty Progressive-House, Deep-Trance oraz Elektro-House.

Miq
Pochodzi ze Śląska a dokładnie z Gliwic. Muzyką elektroniczną zainteresował się w 2003 roku kiedy pierwszy raz usłyszał set DJ’a Plusa. Od tego momentu wiedział już co chce robić w życiu. Kupił pierwsze płyty, sprzęt i rozpoczął naukę grania. Niedługo potem poznał DJ’ów z Silence Agency i dzięki nim zaczął stawiać pierwsze kroki w klubach jako DJ. Obecnie należy do agencji Sick – Noise i jest rezydentem Bytomskiego klubu Regres. Muzyka jaką gra to szeroko pojęte Techno głownie tribal a także mroczny minimal i industrial, swoje sety stara się grać na 3 gramofonach. Czasami dla odmiany lubi zagrać nieco lżejsze klimaty (Tech – House, Progressive). Do tej pory grał z takimi DJ’ami jak:
Mark Hawkins, Hu, Essence, Aloca, Plus, RM, Pine, Grooveliker, Carla Roca, Poziom – X, Wazin, Venom, Marks i z wieloma innymi (lista ta stale się powiększa). Ulubione wytwórnie w przypadkowej kolejności : Downwards, Tsunami, Kanzleramt, Session, Mankind, Drumcode, Counterbalance, Meta, Backstage, Blueprint, Question, Mainout, Lupp, Rodz – Konez, Rilis, Olga + Jozef, Beat Disaster i wiele innych.




Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy




12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_