Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron


Liczba wyświetlonych imprez: 1

22-04-2006, sobota

Gigolo Exclusive

Cosmo, Katowice
DJs:
Savas Pascalidis [Gigolo Rec./Lasergun/Berlin]
K. Mill [Fantomas Crew]
Coffie [Fetish/L4M/Maska]
X. Pablo [Sqandal/L4M]
MalFunkTion -live! [RedBullMA/Fantomas]

vizualizacje:
Taxi Drivers
Bilet:
15zł; w dniu imprezy 20zł + selekcja

rezerwacje - biuro@l4m.pl


Savas Pascalidis to dzisiaj jedna z najważniejszych postaci europejskiego electro. Zarówno producent, DJ jak i uznany europejski wydawca. Lasergun – kultowy klubowy label– to jego zadomowiona na starym kontynencie oficyna. Nie wiadomo czy swoja muzykalność zawdzięcza greckim rodzinnym korzeniom czy temu, ze tatko Pascalidis byl zawodowym DJem grającym w latach osiemdziesiątych disco. Dzisiaj pozycji Savasa na “klubowej” mapie nikt rozsadny nie kwestionuje a jego sety sa ozdoba wszystkim najważniejszych klubów całego świata. Serwuje on bardzo starannie dobrany repertuar songów, który dosłownie wystrzeliwuje zza konsolety. Jego wielogodzinne sety pozostawiają “zmiażdżonych” klubowiczów i przechodzą do historii jako prawdziwe wydarzenia.

Międzynarodową sławę przyniósł Pascalidasowi jego pierwszy album nagrany dla International DeeJay Gigolo. Nic to zresztą dziwnego bo“Galactic Gigolo”. to niezwykle przebojowa płyta, która jest cennym zbiorem energetycznych hitów, ciągle świeżych i granych do dziś. Nic tez dziwnego, ze kolejne reedycje “Supermena” – największego chyba parkietowego “killera” tej płyty - potrzebne są także teraz dla najnowszego pokolenia właśnie startujących DJow.

Późniejsze wydawnictwa – nieco bardziej muzycznie dojrzale i poważne – zawsze stanowią szeroko komentowane wydarzenia i konkretne DJskie gwoździe.

Krotko przed polska trasa Savasa (Warszawa (24.05, Bialystok (25.03), Poznan (7.04) Sopot (21.04), Katowice(22.04)) ukazał się podwójny mixowany album pod wielce wymownym tytułem “Relax Your Body”. To bez dwóch zdań wybitne podsumowanie nowego rozdziału klubowej elektroniki a także odrobinę nowa i bardzo interesująca twarz Pascalidisa. Zapowiadana trasa to z jednej strony promocja najnowszego dwuplytowego albumu i przy okazji trzech jego nowych singli ukazujących sie niemal równocześnie, ale to także wielkie wydarzenie, którego nie można pominąć w swoich weekendowych planach.


info:
www.savas-pascalidis.com
www.gigolo-records.de
www.fantomas.com.pl
www.l4m.pl
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_