Login:

Has�o:

Rejestruj
Clubbing, muzyka klubowa
Imprezy Kluby DJ Galeria, Fotki Recenzje Forum muzyczne Katalog Stron

Kolejne odsłony Astigmatic

Przygotowania do tegorocznej edycji Astigmatic ruszają pełną parą. Organizatorzy zdradzili nam kolejne szczegóły organizacyjne, które stawiają wydarzenie to w coraz lepszym świetle.

Znane jest już dokładne miejsce, w którym odbędzie się cała impreza. Duża scena zlokalizowana będzie na malowniczym Skwerze Kościuszki w Gdyni, natomiast mała scena zorganizowana będzie na jakże klimatycznej, piaszczystej plaży nad samym brzegiem Morza Bałtyckiego. Dodatkowo ruszy Elektronic Piknik, w obrębie którego znajdzie się również mała scena, w Parku Europy. Organizatorzy nie zapomnieli też o Kinie Astigmatic. Tym razem, biorąc pod uwagę ogromne zainteresowanie w poprzednich latach tym punktem festiwalu, kino zorganizowane będzie na terenie Akademii Morskiej - miejscu o wiele pojemniejszym niż pamiętna, płocka "Małachowianka". Na Tarasie Centralnego Muzeum Morskiego będzie VIP Area. To nie koniec atrakcji. Na tegoroczym Astigmatic będzie kładziony większy niż dotychczas nacisk na wizualizacje. Odbędzie się konkurs dj'ski oraz vj'ski w Muszli Koncertowej. Zostanie zwiększona także ilość oraz powierzchnia ekranów. Nowym elementem będzie A-Tunes, czyli konkurs dla dj'ów oraz producentów muzycznych. Jego zwycięzcy będą mogli zaprezentować się na głównej scenie. Organizatorzy planują przegląd wykonawców z Polski jak również Europy Środkowej i Wschodniej. W tym roku strona muzyczna skupi się bardziej na tworzeniu muzyki niż jej odtwarzaniu. Wystąpi wiele zespołów, będzie można usłyszeć żywe instrumenty oraz powstaną instalacje maszyn dźwięków elektronicznych. Atrakcyjość festiwalu zwiększy także rozbudowa dużej sceny oraz wzbogacenie scenografii.

Niespodzianką dla wszystich wybierających się do Gdyni, może być płatny wstęp na teren festiwalu. Opłata jak na 3 dni bardzo dobrej, muzycznej imprezy będzie symboliczna i wyniesie 30 zł. Ma to zwiększyć bezpieczeństwo całego wydarzenia.

Władze Gdyni z wielką chęcią przyjęły pomysł na zorganizowanie Astigmatic na terenie miasta. Doceniły w ten sposób dotychczasowy sukces festiwalu. 
Warto też wspomnieć, że tegoroczym producentem jest agencja Groove Control pracująca na zlecenie Biura Imprez Specjalnych.

Ceta
Chcę otrzymywać informacje imprezowe mailem:

Newsy
12-12-2009, sobota - John B on D'n'B Legends
Zanzibar, Chorzów

18-09-2009, piątek - Wake up BB
Piwnica Zamkowa, Bielsko Biała

21-08-2009, piątek - Otwarcie Klubu Nieformalnie
Nieformalnie, Jaworzno

26-06-2009, piątek - Sizeer Party - adidas Vespa
Electric Cafe, Jaworzno

22-05-2009, piątek - Przeplataniec – urodziny Electric Cafe / dzień I
Electric Cafe, Jaworzno


Katalog stron SeansWeb
e-Katalog stron wwwVictoria Day Spa GliwiceMarta Wiola Makijażystka Katowice

O nas - FAQ - Polityka prywatności - Mapa strony
© Copyright by Clubbing.Slask.pl 2005. Wszelkie prawa zastrzeżone.

_LINK_